Sipariş yağıyor: Bel fıtığına yakalandı, özel sandalye üretti

Bel ağrılarına iyi gelen ahşap sandalye üretti
Bel ağrılarına iyi gelen ahşap sandalye üretti

Kahramanmaraş'ta yaşayan 72 yaşındaki Mustafa Tanır, belindeki rahatsızlık nedeniyle oturmakta zorluk yaşadığını belirtti. Özel olarak tasarladığı ahşap sandalye sayesinde ağrılarının azaldığını ifade eden Tanır, Türkiye'nin birçok yerinden sipariş aldığını ifade etti.

Demirciler Çarşısında 16 yıldır ahşap işleriyle uğraşan Mustafa Tanır (72) bel fıtığı rahatsızlığı nedeniyle özel ahşap sandalye üreterek satışa sunuyor. Belindeki fıtık rahatsızlığı nedeniyle oturmakta, kalkmakta sıkıntı çektiğini söyleyen Tanır, özel üretim olan sandalye sonrasında ağrılarının azaldığını ifade etti.

"Birçok hastalığa iyi geliyor''

Tanır, "Özel olarak tasarlanmış olan sandalye birçok hastalığa iyi geliyor. Çok rahat ve açılıp kapandığı için taşınabilir bir ürün. Türkiye'nin birçok yerinden talep var ve özel müşterilerim var bu sandalye için. Hatta Doktor arkadaşlar var ve bu sandalyeyi tavsiye ediyorlar. Akşamları uyumadan önce bir saat sandalyede oturulduktan sonra yatılırsa rahatsızlığa çok iyi geliyor. Tedavi edici özelliği var. Bir sandalyeyi bir günde bitiyorum. 250 TL'ye satıyorum" dedi.

Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >