Son zamanların fenomen ismi Survivor'ın ilk yarışmacısı oldu

Acun Ilıcalı
Acun Ilıcalı

Acun Ilıcalı'nın sunumuyla gerçekleşen Survivor 2019'un ilk yarışmacısı belli oldu. Yeni sezonun ilk yarışmacısı MasterChef programında yarışan Murat Özdemir...

TV8'de yayınlanan Yemekteyiz programındaki agresif tavırlarıyla dikkat çeken Murat, sunucu Onur Büyüktopçu tarafından programdan kovulmuştu. TV8'in yeni sezon projesi olan MasterChef'e de katılan Murat, programda en dikkat çeken isim oldu. Adından sıkça söz ettiren Murat Öztürk'ün Survivor 2019'da da Türkiye takımında yarışacağı öğrenildi.

Yeni sezonda ilk yarışmacı oldu

Acun Ilıcalı'nın formatını açıkladığı Survivor Türkiye Yunanistan'ın ilk yarışmacısı belli oldu. Survivor 2019 da yarışacak ilk isim MasterChef programıyla tüm dikkatleri üzerine çeken Murat Öztürk oldu.

MasterChef'ten Survivor'a!

Survivor Türkiye Yunanistan da yarışacak isimler birer birer belli oluyor. Yarışmaya MasterChef'ten biri katılacağı yönündeki haberlerden sonra ilk isim olarak Hakan düşünülmüştü. MasterChef programından Murat'la Survivor için her konuda anlaşıldı.

Murat Özdemir kimdir?
Gerçek adı Murat Özdemir olan ve lakabı MasterChef Murat olan Bolulu yarışmacı 45 yaşında. Evli ve bir kız babası olan Murat, katıldığı Yemekteyiz programıyla ünlendi. Murat, şimdi de Acun Ilıcalı'nın sunumuyla gerçekleşen Survivor'a katılmaya hazırlanıyor.
Murat Özdemir kimdir? Gerçek adı Murat Özdemir olan ve lakabı MasterChef Murat olan Bolulu yarışmacı 45 yaşında. Evli ve bir kız babası olan Murat, katıldığı Yemekteyiz programıyla ünlendi. Murat, şimdi de Acun Ilıcalı'nın sunumuyla gerçekleşen Survivor'a katılmaya hazırlanıyor.
Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >