Söz 62.bölüm 2.fragmanı: Tüyleriniz diken diken olacak!

Söz 62. bölümüyle hayranlarını göz yaşlarına boğacak.

Yayınlandığı saat milyonları ekran başına kilitleyen fenomen dizi Söz'ün 3 Aralık'ta yayınlanacak bölümünün detayları belli oldu. Söz 62.bölüm 2.fragmanı yayınlandı. Kaybettiklerinin acısını en derinden hisseden özel harekat ekibi, vatan, bayrak gibi kutsal değerlerin her şeyden daha yüce bir sevgi olduğunu vurguluyor.

62. bölüme damga vurması beklenen o sahne. Erdem Albay ve Yavuz Üsteğmen Türk bayrağının altında.
62. bölüme damga vurması beklenen o sahne. Erdem Albay ve Yavuz Üsteğmen Türk bayrağının altında.

Söz 62. yeni bölüm fragmanı pazartesi yayınlanacak yeni bölümden çok önemli sahnelerle geldi. Star TV ekranlarının bir grup özel timin mücadelesini anlatan dizisi Söz' de Erdem Albay'ın evinde bomba patlamıştı. Fragmanda tek bir mezar için toprak atıldığı görülüyor. Dizide bir ölüm var ama kim öldü, Nazlı mı yoksa Güler mi?

62. bölüm fragmanında cenaze merasiminin görüntüleri seyircilerin akıllarına 'Nazlı mı yoksa Güler mi öldü?' sorusunu getirdi.
62. bölüm fragmanında cenaze merasiminin görüntüleri seyircilerin akıllarına 'Nazlı mı yoksa Güler mi öldü?' sorusunu getirdi.

İşte merakla beklenen Söz dizisinin 62.bölüm 2.fragmanı!

61. bölümü bir hatırlayalım!

Ekranlara gelen son bölümde; Dragan’ın Derya’ya kurduğu tuzağı son anda fark eden Yavuz, Derya’nın hayatını kurtarmak için peşlerine düşer. Fakat her şey için çok geçtir. Dragan istediğini elde etse de etmese de Derya’yı öldürmek için çoktan hain bir plan yapmıştır. Melisa’yı korumak isterken saldırıya uğrayan Keşanlı sadece fiziksel değil kalben de yaralıdır. Vücudundaki yaralar çabucak iyileşse de kalbindeki yara kardeşleri ve komutanı sayesinde iyileşecektir.

Dragan için artık intikam vaktidir. Önce ortalığı kana bulayacak sonra da Sami’yle ortak olup örgütün yeniden yükselmesi için var gücüyle çalışmaya başlayacaktır. Dragan artık tek bir amaç için çalışmaktadır: Sami ve arkadaşlarının finanse ettiği, Türkiye’yi parçalara ayıracak yepyeni bir örgüt oluşturmak… Bu örgütün ilk saldırısı Türkiye’nin sınır dışındaki kilit noktalardan birinde oluşturduğu askeri üstür. Ama Yavuz bu bilgiye ulaştığında Tim örgütün bu saldırısını püskürtmek için harekete geçer. Fakat üsse saldırmak için günler öncesinden hazırlanan örgütün hain tuzağı onları ölümle burun buruna getirecektir.

Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >