Star TV'de yayınlanan programa öğretmenlerden sert tepki

'Eyvah Düşüyorum', Star Tv ekranlarında yayınlanan, eğlence ve yarışma programı.
'Eyvah Düşüyorum', Star Tv ekranlarında yayınlanan, eğlence ve yarışma programı.

Star Tv'de yayınlanan 'Eyvah Düşüyorum' yarışmasında "Yazın üç ay tatil yapıp bir de üstüne maaş aldığı için kıskanılan meslek" sorusu öğretmenler tarafından tepki gördü.Bunun üzerine program sunucusu Onur Buldu özür diledi.

Star TV’deki yayınlanan ''Eyvah Düşüyorum'' adlı yarışma programında geçen öğretmenlerle ilgili soru tepkilere yol açtı. RTÜK üzerinden öğretmenler tepkilerini dile getirdi. Daha sonra bir açıklama yayımlayan Star televizyonu, yarışmada sunuculuk yapan Onur Buldu, bir yanlış anlaşılma olduğunu dile getirerek özür metni yayınladılar.

İşte tartışmalara yol açan o soru!

Yarışmacılara ‘’Üç ay tatil yapıp bir de üstüne maaş aldıkları için kıskanılan meslek grubu hangisidir?‘’ sorusu yöneltildi.

Cevap olarak da ÖĞRETMENLER ifadesi ekranlara yansıtıldı.

'Eyvah Düşüyorum' isimli yarışma programının sunuculuğunu ünlü oyuncu Onur Buldu yapıyor.
'Eyvah Düşüyorum' isimli yarışma programının sunuculuğunu ünlü oyuncu Onur Buldu yapıyor.

Star Tv'nin Instagram hesabından yayınladığı özür metni

Yarışmanın sunucusu Onur Buldu da öğretmenlerden bu yanlış anlaşılma için özür diledi

Onur Buldu kimdir?

4 Ağustos 1982 tarihinde İzmir, Bergama'da doğmuştur. Annesi Tunceli'li ebe hemşire, babası bir öğretmendir. İzmir, Menemen'de büyüdü.Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro Bölümü'nde eğitim aldı. İzmir Devlet Tiyatrosu'nda bir süre görev aldı ve Keşanlı Ali Destanı oyununda oynadı. Daha sonra İstanbul'a yerleşen oyuncu, birçok dizi ve sinema yapımında rol aldı."Papatyam" dizisinde Metin Akpınar ile karşılıklı oynadı.

Show tv'de yayınlanan "Güldür Güldür" adlı mizah programında oynamaktadır. "Güldür Güldür" adlı televizyon şovunda Ali Sunal, Alper Kul, Aylin Kontente, Aziz Aslan, Burak Topaloğlu, Dilşah Demir, Doğa Rutkay, Doğukan Polat, Meltem Yılmazkaya, Onur Atilla, Çağlar Çorumlu, Özgün Aydın, Şirincan Çakıroğlu ile beraber oynadı.

Filmleri ve Dizileri:

2014 - Analı Oğullu (TV Dizisi)2014 - Eyyvah Eyvah 3 (Sinema filmi)2013 – 2014 - Güldür Güldür (TV Dizisi)2012 - Berlin Kaplanı (Sinema filmi)2011 - Aşağı Yukarı Yemişlililer (TV Dizisi)2009-2011 - Papatyam (TV Dizisi)2009 - Aşk Geliyorum Demez (Sinema filmi)2009 - Ada: Zombilerin Düğünü (Sinema filmi)2009 - Yalancı Romantik (TV Dizisi)2008 - Plajda (Sinema filmi)2007 - Doktorlar (TV Dizisi)2007 - Avrupa Yakası (TV Dizisi)

Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >