Survivor Sedat'ın hayali gerçek oldu

genel
genel

Yapımcılığını Çılgın Sedat lakaplı şarkıcı Sedat Kapurtu'nun üstlendiği komedi filmi 'Benim Adım Osman'ın çekimleri geçtiğimiz günlerde İzmit'te başladı.

Komedi türündeki 'Benim Adım Osman' filminde başrolleri; Çılgın Sedat, Metin Yıldız ve Ateş Fatih Uçan paylaşıyor. Üçlüye, Cengiz Kurtoğlu, Deniz Oral, Songül Karlı, Tayfun Sav, Nur Ertürk, Çiğdem Tunç, Murat Övüç, Hakan Hatipoğlu, Gizem Hatipoğlu, Kayhan Yıldızoğlu, Latif Doğan, Nagihan Karadere, Murat Kurşun, Coşkun Gögen ve Fatih Mühürdar eşlik ediyor.

Hikayesi yine Çılgın Sedat'a ait olan film, hayatını bir gazetede köşe yazarı olmaya adamış 'Osman'ın, kuzeni 'Fiko' ve 'Dursun'a gelmesiyle hayatının nasıl değiştiğini anlatıyor.

Senaryosunu Banu Kaptanoğulları ve Atıf Ulusoy’un kaleme aldığı fimin yönetmen koltuğuna da Çılgın Sedat oturdu. İlk yönetmenliğini yapacak olan Çılgın Sedat, çok farklı bir komedi ile hem yapımcı hem yönetmen hem de oyuncu olarak karşımıza çıkacak.

Hayalinin gerçeğe dönüşmesinin heyecanını yaşadığını belirten Çılgın Sedat, "Uzun yıllardır hayal ediyordum ve şu anda hayalimin gerçek olmasına tanıklık ediyorum. Bambaşka ve çok özel bir duyguymuş" dedi.

Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >