Survivor'da nefesler tutuldu! İşte finale kalan isimler

Survivor
Survivor

Survivor 2017'de büyük finale kalan isimler belli oldu! İşte o isimler...

Survivor yarı finalde Ogeday, Serhat ve Adem Kıbrıs'ta canlı SMS oylamasına çıktı. En az oyu alan Survivor olma hayallerine veda etti.

Perşembe günü gerçekleşecek finalde Adem ile Ogeday şampiyonluk için SMS oylamasının sonuçlarını bekleyecek ve "Survivor'da kim şampiyon oldu?" sorusu yanıt bulacak.

Survivor 2017'de kim elendi, Kıbrıs'ta finale kimler kaldı?

Üç aday vardı!

                  
                  Canlı SMS oylamasına çıkan Ogeday, Serhat ve Adem'den en az oyu alan "Survivor" olma hayallerine veda etti.
Üç aday vardı! Canlı SMS oylamasına çıkan Ogeday, Serhat ve Adem'den en az oyu alan "Survivor" olma hayallerine veda etti.

#Survivor 'ın büyük yarı finali bu akşam 20.00'de @tv8 'de...

Acun Ilıcalı (@acunilicali)'in paylaştığı bir gönderi ()

Serhat elendi!

                  
                  En az oyu alan Serhat Akın, Survivor olma hayallerine veda etti.
Serhat elendi! En az oyu alan Serhat Akın, Survivor olma hayallerine veda etti.
Son iki aday!

                  
                  Bu sonuçlara göre Adem ve Ogeday 22 Haziran Perşembe günü şampiyonluk için SMS oylamasına çıkacak.
Son iki aday! Bu sonuçlara göre Adem ve Ogeday 22 Haziran Perşembe günü şampiyonluk için SMS oylamasına çıkacak.
"Hak etmişim ki buradayım!"

                  
                  Adem, "Gelirken Survivor'a iki hayalim vardı. İlk hayalim burada olmaktı. İkinci hayalimse şampiyon olmaktı. Her şeyden önce burada gerçek Adem'i yansıtmak istedim. Aileme, sevenlerime layık olmaya çalıştım. Savaşçı ruhum var. Yaptığım işte savaşçı andıran bir iş. Temas sporu yapıyorum. Boksörüm. Yaklaşık 20 yıla kadar ülkemin bayrağını dalgalandırdım. Bugün buradayım ve 20 yılda yaptığım şeylerim mükafatını alıyorum. Gerçekten birilerin kalbini kazanmışım. Aileme bu duyguyu yaşattığım için çok mutluyum. Karar ne olursa olsun. Hak etmişim ki buradayım. Herkes için hayırlısını diliyorum" açıklamasında bulundu.
"Hak etmişim ki buradayım!" Adem, "Gelirken Survivor'a iki hayalim vardı. İlk hayalim burada olmaktı. İkinci hayalimse şampiyon olmaktı. Her şeyden önce burada gerçek Adem'i yansıtmak istedim. Aileme, sevenlerime layık olmaya çalıştım. Savaşçı ruhum var. Yaptığım işte savaşçı andıran bir iş. Temas sporu yapıyorum. Boksörüm. Yaklaşık 20 yıla kadar ülkemin bayrağını dalgalandırdım. Bugün buradayım ve 20 yılda yaptığım şeylerim mükafatını alıyorum. Gerçekten birilerin kalbini kazanmışım. Aileme bu duyguyu yaşattığım için çok mutluyum. Karar ne olursa olsun. Hak etmişim ki buradayım. Herkes için hayırlısını diliyorum" açıklamasında bulundu.
"Burada olmaktan gurur duyuyorum"

                  
                  Ogeday ise, "Tabi ki de buraya gelirken çok şartlardan geçtik. Aileme çok teşekkür ediyorum. Ben de çok büyük emekleri var. Beni ben yapan spor karakter yaratmaz ama onu ortaya çıkartır bana hep bu felsefeyi kazandıran antrenörlerimdir. Buraya geldim kendimi yansıttım tamamen kendim oldum. Kendim olurken de bana halkın desteği halkın duaları durumlarından dolayı desteklemeyenler herkese çok çok teşekkür ederim. Burada bulunmaktan çok keyif alıyorum çok gurur duyuyorum. Herkes çok hak etti. İnşallah güzel bir sonuç olacak. Ben anneme verdiğim sözü tuttum. Herkesin hakkında hayırlısı olsun. Herkese başarılar diliyorum" açıklamasında bulundu.
"Burada olmaktan gurur duyuyorum" Ogeday ise, "Tabi ki de buraya gelirken çok şartlardan geçtik. Aileme çok teşekkür ediyorum. Ben de çok büyük emekleri var. Beni ben yapan spor karakter yaratmaz ama onu ortaya çıkartır bana hep bu felsefeyi kazandıran antrenörlerimdir. Buraya geldim kendimi yansıttım tamamen kendim oldum. Kendim olurken de bana halkın desteği halkın duaları durumlarından dolayı desteklemeyenler herkese çok çok teşekkür ederim. Burada bulunmaktan çok keyif alıyorum çok gurur duyuyorum. Herkes çok hak etti. İnşallah güzel bir sonuç olacak. Ben anneme verdiğim sözü tuttum. Herkesin hakkında hayırlısı olsun. Herkese başarılar diliyorum" açıklamasında bulundu.
Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >