POLİTİKADAN DOSYA HABERE, YEREL HABERDEN ÖZEL ÇALIŞMALARA KADAR HABERİN SOSYAL MEDYASINDASINIZ. BAZEN 'CİDDİ MESELE' BAZEN BİR DAKİKALIK VİDEOLARLA GÜNDEME DAİR ÖNEMLİ DETAYLARLA BURADAYIZ.

20.356 Takipçi
JURNAL.İST HAKKINDA

Tarık Ünlüoğlu'nun cenaze töreninde hırsızlık: Selçuk Yöntem'in parası çalındı

Selçuk Yöntem, cenaze boyunca  Tarık Ünlüoğlu'nun eşine destek oldu.
Selçuk Yöntem, cenaze boyunca Tarık Ünlüoğlu'nun eşine destek oldu.

61 yaşında hayatını kaybeden usta oyuncu Tarık Ünlüoğlu dün toprağa verildi. Ünlüoğlu için Levent Camii'nde cenaze töreni düzenlendi. Törene katılan isimlerden biri olan Selçuk Yöntem hırsızlığa uğradı. Kalabalıktan faydalanan bir kişi Yöntem'in cebinden 1.500 TL parasını çaldı.

İçindekiler

Tarık Ünlüoğlu, geçtiğimiz ay akciğerinde meydana gelen problem nedeniyle hastaneye kaldırılmıştı. Bir süredir hastanede tedavi altına alınan ünlü oyuncu, 1 Ekim'de hayata gözlerini yumdu. Ünlü oyuncu için Levent Cami'inde cenaze töreni düzenlendi.

Törende hırsızlık

Tarık Ünlüoğlu Levent Cami'inde düzenlenen törenle son yolculuğuna uğurlandı. Ünlüoğlu'nun sanatçı dostları da törende yerini aldı. Eş Gülenay Kalkan'ı teselli eden ve cenaze boyunca orada bulunan Selçuk Yöntem ise hırsızlık şoku yaşadı.

Kalabalıktan faydalanan bir kişi, Yöntem'in cebinden 1.500 TL'sini çaldı.

Tarık Ünlüoğlu'nun eşi Gülenay Kalkan ve Selçuk Yöntem
Tarık Ünlüoğlu'nun eşi Gülenay Kalkan ve Selçuk Yöntem

'Peşini bırakmayacağım'

Tarık Ünlüoğlu'nun cenazesinde hırsızlık şoku yaşayan Selçuk Yöntem, 'olayı sonradan fark ettiğini ve peşini bırakmayacağını' belirtti. Oyuncu cenaze boyunca Ünlüoğlu'nun eşini teselli etmişti.

Ünlü oyuncu Tarık Ünlüoğlu geçtiğimiz ay akciğerinde meydana gelen problem nedeniyle hastaneye kaldırılmıştı. Yaşam savaşını kaybeden Ünlüoğlu, 1 Ekim'de hayatını kaybetti. Usta oyuncu son yolculuğuna uğurlandı. İstanbul Artı Sahne'de düzenlenen anma etkinliğinde Tarık Ünlüoğlu'nu yakınları ve sanatçı dostları son yolculuğunda yalnız bırakmadı. Yakın arkadaşı Oya Başar konuşmasıyla tüm sahneyi gözyaşlarına boğdu.
app.video: Ahmet Zarifoğlu