Tarkan hayatını bebeğine göre planlıyor

Tarkan
Tarkan

Ağustos ayının ilk günlerinde kızını kucağına almaya hazırlanan Tarkan, tüm planlarını bebeğine göre yapıyor.

Tarkan, tüm planlarını ağustos ayında doğacak kızına göre yapıyor. Eylül'de vereceği konserleri Ekim ayına erteleyen Megastar, kızıyla zaman geçirmek istediği için projelerini kısa bir süre askıya aldı.

Tarihleri erteledi
Doğum için eşi Pınar Dilek'le Almanya'ya giden Megastar, 10 albümünden Kedi Gibi şarkısına klip çekmek için iki günlüğüne İstanbul'a geldi. Sanatçı, hava şartlarının olumsuz olması nedeniyle klibi çekemese bile bu akşam eşi Pınar Dilek'in yanına Almanya'ya dönecek. Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'nde her yıl eylülde arka arkaya konser veren Tarkan, bu defa tarihleri erteledi.
Tarihleri erteledi Doğum için eşi Pınar Dilek'le Almanya'ya giden Megastar, 10 albümünden Kedi Gibi şarkısına klip çekmek için iki günlüğüne İstanbul'a geldi. Sanatçı, hava şartlarının olumsuz olması nedeniyle klibi çekemese bile bu akşam eşi Pınar Dilek'in yanına Almanya'ya dönecek. Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'nde her yıl eylülde arka arkaya konser veren Tarkan, bu defa tarihleri erteledi.
Baba olacağı için çok heyecanlı 
Ağustos ayında dünyaya gelecek kızının yanında olmak isteyen sanatçı, ekimde hayranlarının karşısına çıkmayı planlıyor. Baba olacağı için çok heyecanlı olan Megastar'ın, bebeğine koyacakları ismi ise henüz belirlemediği öğrenildi.
Baba olacağı için çok heyecanlı Ağustos ayında dünyaya gelecek kızının yanında olmak isteyen sanatçı, ekimde hayranlarının karşısına çıkmayı planlıyor. Baba olacağı için çok heyecanlı olan Megastar'ın, bebeğine koyacakları ismi ise henüz belirlemediği öğrenildi.
Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >