Tarkan'ın ses sistemli minibüsü

Tarkan Tevetoğlu.
Tarkan Tevetoğlu.

Geçtiğimiz aylarda baba olan ve kızı Liya'yı kucağına alan ünlü şarkıcı Tarkan satın aldığı minibüsüne özel ses sistemiyle donattı. Daha rahat seyahat etmek isteyen şarkıcı üç ses mühendisiyle çalıştı.

Şarkıcı Tarkan Tevetoğlu geçtiğimiz yıl Pınar Tevetoğlu'yla evlenmiş ve ilk çocuğu olan Liya'yı kucağına almıştı. Çok yoğun konser programı olan şarkıcı özel programlarına VIP minibüs kullanmayı tercih ediyor.

Ses sistemi kurdu

Satın aldığı minibüsü daha konforlu seyahat edebilmek için "Ertex Dizayn"a özel olarak tasarlatan sanatçı, ses sistemi başta olmak üzere malzeme seçiminden işçiliğe kadar tasarımın tüm detaylarıyla yakından ilgilendi. Almanya'dan gelen üç ses mühendisi tarafından araca Tarkan'ın isteği doğrultusunda özel bir ses sistemi yerleştirdi. VIP minibüsün iç ve dış tasarımında 8 endüstriyel tasarımcı görev alırken, kullanışlılık ve konfora öncelik verildi.

El işçiliğiyle yapıldı

Tasarım uygulaması tamamen el işçiliğiyle gerçekleştirilen araç, titiz çalışmaların sonucu üç ayda tamamlandı. Konforlu ve güvenli seyahat için çok sayıda özel donanım eklenen minibüse, ileri düzey teknolojik altyapı da monte edildi.

İşte o minibüs

Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >