Televizyon işlerinde istedikleri başarıyı bir türlü yakalayamayan 7 isim

Şükrü Özyıldız ve Kerem Bursin, Şeref Meselesi dizisinde birlikte rol aldılar

İddialı tanıtım afişleri, pr çalışmaları ve proje adları. Hiçbiri onların yüzünü güldüremiyor. Çünkü onlar projelerinin tutmamasıyla ünlenmiş durumdalar.

Her biri okullarını okumuş ve yer aldıkları belirli projelerle isimlerini duyurmuş kişiler. Fakat gel görün ki; elde ettikleri bu başarılı işte yer alma durumunun devamını bir türlü getiremediler.

Biz de sizler için bu isimleri bir derleyip toparlayalım istedik. Bakalım bu ortak kaderi yaşayan şanssız oyuncularımız kimlermiş?

Şebnem Bozoklu

                  
                  
                  
                  
                Bozoklu sinemada güzel işler yapsa da, televizyonda pek de uzun süreli yapımlarda yer alabilmiş değil. Son rol aldığı dizisi bile sadece 4 bölüm sürdü.
Şebnem Bozoklu Bozoklu sinemada güzel işler yapsa da, televizyonda pek de uzun süreli yapımlarda yer alabilmiş değil. Son rol aldığı dizisi bile sadece 4 bölüm sürdü.
Şükrü Özyıldız

                  
                  
                  
                  
                  
                Özyıldız da tıpkı Şebnem Bozoklu gibi sinemada yüzü gülen ama televizyonda istediğini elde edemeyenlerden. Son rol aldığı dizisi de yakın zamanda reytinglere yenilip final yaptı.
Şükrü Özyıldız Özyıldız da tıpkı Şebnem Bozoklu gibi sinemada yüzü gülen ama televizyonda istediğini elde edemeyenlerden. Son rol aldığı dizisi de yakın zamanda reytinglere yenilip final yaptı.
Müge Boz

                  
                  
                  
                  
                  
                Müge Boz, Leyla ile Mecnun dışında pek de yüzü güldüren projelerde yer alamayanlardan. Boz, son olarak Kayıtdışı adlı bir dizide rol almıştı.
Müge Boz Müge Boz, Leyla ile Mecnun dışında pek de yüzü güldüren projelerde yer alamayanlardan. Boz, son olarak Kayıtdışı adlı bir dizide rol almıştı.
Kerem Bursin

                  
                  
                  Şu sıralar Muhteşem İkili dizisinde rol alsa da, Kerem Bursin de rol aldığı projeler reytinglerde başarılı olamayan isimlerden.
Kerem Bursin Şu sıralar Muhteşem İkili dizisinde rol alsa da, Kerem Bursin de rol aldığı projeler reytinglerde başarılı olamayan isimlerden.
Ekin Türkmen

                  
                  
                  
                  
                  
                Ekin Türkmen, kendisine şöhreti getiren Ekmek Teknesi ve Küçük Kadınlar dışında pek de uzun soluklu ve ses getiren işlerde yer alamadı.
Ekin Türkmen Ekin Türkmen, kendisine şöhreti getiren Ekmek Teknesi ve Küçük Kadınlar dışında pek de uzun soluklu ve ses getiren işlerde yer alamadı.
Ceyda Ateş

                  
                  
                  
                  
                  Son olarak O Hayat Benim dizisinde rol alan Ateş, artık dizilerde rol almıyor ve Amerika'da yaşıyor.
Ceyda Ateş Son olarak O Hayat Benim dizisinde rol alan Ateş, artık dizilerde rol almıyor ve Amerika'da yaşıyor.
Naz Elmas

                  
                  
                  
                  
                  
                  
                Elmas'ın bu konudaki talihi o kadar kötü ki, Jet Sosyete dizisinde oynayacağı iddiası bile Gülse Birsel hayranlarının "O kadının dizileri erken final yapıyor" isyanını yapmalarına sebep oldu.
Naz Elmas Elmas'ın bu konudaki talihi o kadar kötü ki, Jet Sosyete dizisinde oynayacağı iddiası bile Gülse Birsel hayranlarının "O kadının dizileri erken final yapıyor" isyanını yapmalarına sebep oldu.
Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >