TLC kanalından ilk kez 'yerli yapım' geliyor

TLC kanalı genellikle sağlık programları yapıyor.
TLC kanalı genellikle sağlık programları yapıyor.

TLC kanalı ülkemizde beğeniyle takip ediliyor. Yaptığı programlarla öğretici olan ve yaşam kanalı olarak anılan TCL, ilk kez yerli bir yapım yayınlayacak. 'Bu Ben Miyim?' ismiyle yayınlanacak program 6 Mart itibarıyla ekranda olacak. Program değişim yaşamak isteyen insanları konu alacak.

TLC kanalı yaşam programlarıyla sevilerek takip ediliyor. Özellikle zor durumda olan insanların hayat hikayeleri ve değişimlerini anlatan programlar yapan kanal ilk kez kendi yerli içeriğini yapacak. Yaptığı her içeriğin ilham olmasını amaçlayan kanalın'Bu Ben Miyim?' ismiyle başlayacak olan programı şimdiden merak edilmeye başlandı.

İlk yerli içerik

TLC yeni yılda da yeniliklerle izleyicisinin karşısına çıkmaya devam ediyor. İlk kez kendi yerel içeriğini ekranlara taşıyacak kanal, Doctor B olarak tanınan dünyaca ünlü Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Bülent Cihantimur ile yepyeni bir programa imza atıyor. 6 Mart Çarşamba günü TLC ekranlarında başlayacak 'Bu Ben Miyim?' programında Doctor B, her bölümde mağduriyet yaşamış üç hastasının estetik kaygılarını giderecek, kısa süre içerisinde bir değişim yaşamalarını sağlayacak.

Değişim isteyenlerin programı

İlk bölümde hipotroid sorunu yüzünden yıllarca kilo problemi yaşayan ve vücudunda ciddi sarkmalar olan Dilnoza, deforme olan vücudunun tekrar eski haline kavuşmasını istiyor. Diğer taraftan Alihan'ın kilo problemi çocukluğuna dayanıyor. Çocukluğundan beri çok iştahlı olan Alihan, üniversiteye başlaması ile birlikte kilo verme sürecine giriyor ve yaklaşık 40 kilo veriyor. Ancak zayıflama sonrasında hem karın bölgesinde sarkma hem de jinekomasti oluşuyor.

Hasta Yasemin Hanım ise daha iyi bir görünüme kavuşmak için 3 kez estetik ameliyatı oluyor fakat 3 operasyonda da birçok sorunla karşılaşıyor ve her biri başarısızlıkla sonuçlanıyor. Bir kadın olarak yaşadığı fiziksel rahatsızlıkların yanı sıra psikolojik olarak da zor günler geçiren Yasemin Hanım daha iyi bir görünüme kavuşmak için Doctor B'nin kapısını çalıyor.

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Bülent Cihantimur
Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Bülent Cihantimur

Sosyal medyadan tanıtımı paylaşıldı

6 Mart Çarşamba günü TLC ekranlarında başlayacak 'Bu Ben Miyim?' programının tanıtımı kanalın sosyal medya hesabından paylaşıldı.

Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >