Trabzon’da vahşet: Kayınvalidesini öldürdü, eşi ve iki üvey oğlunu ağır yaraladı

Olay sonrası kaçan Turan Ç. Trabzon’un Değirmendere mahallesinde jandarma ekipleri tarafından yakalanarak gözaltına alındı.
​
Olay sonrası kaçan Turan Ç. Trabzon’un Değirmendere mahallesinde jandarma ekipleri tarafından yakalanarak gözaltına alındı. ​

Trabzon’un Maçka ilçesinde cinnet getiren bir kişi kayınvalidesini silahla vurarak öldürdü, dini nikahlı eşini ve 2 üvey oğlunu ise ağır yaraladı. Olay sonrası kaçan Turan Ç. Trabzon’un Değirmendere mahallesinde jandarma ekipleri tarafından yakalanarak gözaltına alındı.

Edinilen bilgiye göre, Turan Ç. isimli şahıs, bugün akşam saatlerinde dini nikahlı eşinin annesinin Maçka ilçesi Yenicami mahallesindeki evine geldi.

Turan Ç. (41), burada kayınvalidesi Bedriye Kargı (68) ve dini nikahlı eşi Hediye Kargı (40) ile tartışırken, tartışmanın kavgaya dönüşmesi sonucu yanında getirdiği tabanca ile önce kayınvalidesini başından silahla vurarak ağır yaralarken, ardından eşi ve üvey oğulları Batuhan Atilla Bülbül (18) ve Berkay Bülbül (17) silahla vurarak kaçtı. Yaralı şahıslar KTÜ Tıp Fakültesi Farabi Hastanesi’ne tedavi altına alınırken, kayınvalidesi burada hayatını kaybederken, 3 kişinin tedavisi ise sürüyor.

Olay sonrası kaçan Turan Ç. Trabzon’un Değirmendere mahallesinde jandarma ekipleri tarafından yakalanarak gözaltına alındı.

Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >