Trafik kazası geçiren ünlü şarkıcı polisi aradığına pişman oldu

Tuğba Özerk
Tuğba Özerk

Ünlü şarkıcı Tuğba Özerk, annesiyle birlikte gittiği kına gecesinden dönüşte trafik kazası geçirdi. Geceyi karakolda geçiren ünlü ismin ehliyetine el konuldu.

Şarkıcı Tuğba Özerk, annesiyle birlikte gittiği bir kına gecesinden dönerken trafik kazası geçirdi. Aracı annesinin kullanmasına rağmen hakkında işlem yapılıp ehliyetine el koyulan Tuğba Özerk tepki gösterdi.

Geçtiğimiz gün saat 05.30'da Çeşme Alaçatı karakoluna giriş yapan Tuğba Özerk, emniyette beş saat kaldı. Özerk'in yüksek alkol nedeniyle karakolda tutulduğu ve ehliyetine de iki yıl boyunca el konulduğu iddia edildikten sonra Özerk, açıklama yaptı.

"Ünlü olduğum için saldırıya maruz kaldım"

Hakkında çıkan haber ile ilgili konuşan Tuğba Özerk, "Annemle kına gecesine gittiğimiz köyden gelirken şoför koltuğunda oturan annem maalesef direksiyon hakimiyetini kaybetti ve bariyerlere çarptı. Kazanın ardından polisi aradım. Ancak sonrasında gelişen olaylara anlam veremedim. Şoför koltuğunda annem olmasına ve polisi bizzat benim aramama rağmen ehliyetime el koydular. Görevini kötüye kullanan bir memur nedeniyle yanlış bir durum oluştu. Tabii ki konuyla ilgili yasal işlemleri başlattım. Sadece ünlü olduğum için böyle bir saldırıya maruz kalmak ne kadar doğru takdirinize bırakıyorum. Ve olayın doğruluğunun bir an önce ortaya çıkacağına inanıyorum" ifadelerini kullandı.
Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >