TRT'nin sevilen dizisi "Seksenler" ekranlara veda ediyor

Seksenler
Seksenler


Altı sezondur izleyiciyle buluşan 'Seksenler' dizisi final yapıyor. Dizi 27 Mayıs’ta yayınlanacak son bölümüyle ekranlara veda edecek. Yapımcı Birol Güven, açıklamasında en büyük teşekkürü 'Seksenler' seyircisinin hak ettiğini söyleyerek, "Seksenler TRT’ye çok yakıştı. TRT yönetimine çok teşekkür ederiz" dedi.

"Seksenler TRT'ye çok yakıştı"

                  
                  
                  "İzleyiciyi hatıralarıyla gülümsetmeye çalıştık ve onlar da bizi altı sezon boyunca yalnız bırakmadı" diyen dizinin yapımcısı Birol Güven, en büyük teşekkürü Seksenler seyircisinin hakkettiğini belirtti. Güven, final ile ilgili olarak "Böyle bir dizi ancak TRT ekranlarında olabilirdi. Seksenler TRT’ye çok yakıştı. TRT yönetimine çok teşekkür ederiz” diye konuştu.
"Seksenler TRT'ye çok yakıştı" "İzleyiciyi hatıralarıyla gülümsetmeye çalıştık ve onlar da bizi altı sezon boyunca yalnız bırakmadı" diyen dizinin yapımcısı Birol Güven, en büyük teşekkürü Seksenler seyircisinin hakkettiğini belirtti. Güven, final ile ilgili olarak "Böyle bir dizi ancak TRT ekranlarında olabilirdi. Seksenler TRT’ye çok yakıştı. TRT yönetimine çok teşekkür ederiz” diye konuştu.
Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >