TRT’nin 'Uluslararası Dijital Platformu' görkemli bir etkinlikle bugün açıklanıyor

TRT
TRT

TRT’nin merakla beklenen uluslararası dijital platformu için geri sayım başladı. Uzun bir hazırlık sürecinin ardından yayın hayatına çok yakında başlayacak olan TRT’nin uluslararası dijital platformu için bugün Beykoz Kundura Fabrikası’nda görkemli bir tanıtım gecesi düzenlenecek.

TRT tarihinde bir ilk olan uluslararası dijital platformu, birçok içerik, yüksek kaliteli, altyazı ve dublaj seçenekleri ile izleyicisine ulaşacak.

Bu gece düzenlenecek tanıtım gecesinde; markanın ismi, logosu, içerikleri, platformun üyelik detayları ve yayın hayatına başlayacağı tarih de açıklanacak.

Orijinal içeriklerle meraklıların karşısına çıkmaya hazırlanan uluslararası dijital platformda, aksiyondan komediye tarihi dramadan animasyona kadar birçok içerik yer alacak.

TRT Genel Müdürü Zahid Sobacı’nın ev sahipliğini yapacağı gecede sanat, sinema, siyaset, spor, iş ve reklam dünyasından birçok ünlü isim de yer alacak.

Yayın hayatına geçmesiyle birlikte TRT uluslararası dijital platformunun, global dev rakiplerin olduğu sektörde ses getirecek farklı yapımlarla izleyicisiyle güçlü bir bağ kurması bekleniyor.

  • “TRT Uluslararası Dijital Platform Tanıtım Etkinliği”, bu akşam saat 20.00'den itibaren canlı yayınla TRT 2’de izleyiciyle buluşacak.
Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >