Türkiye Neslican Tay'a ağlarken rahatsız eden paylaşım: "Mesajını görmemişim"

Duygu Özaslan
Duygu Özaslan

Kanserle mücadelenin en güzel örneklerinden olan Neslican Tay'ın ölümü, tüm Türkiye'yi derinden sarstı. Birçok ünlü isimden Neslican'la ilgili paylaşımlar sosyal medyada giderek artarken Instagram fenomeni Duygu Özaslan'ın paylaşımı tepkilere yol açtı.

Bacağında kanserli hücre tespit edilmesinin ardından sağ bacağını kaybeden ve daha sonrasında sosyalmedya üzerinden umut dolu sözlerle kansere savaş açan NeslicanTay, geçtiğimiz gün hastalığının nüksettiğini ve kemoterapi alması gerektiğini paylaştığı bir video ile takipçilerine duyurmuştu.

Daha sonrasında durumu ağırlaşan Tay, yoğun bakıma kaldırıldı. Yaşam mücadelesi veren 20 yaşındaki genç bu akşam tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Neslican Tay
Neslican Tay

Tay'ın ölümünün ardından sosyal medyada birçok ünlü isim taziye ve veda mesajları paylaşmaya başladı. Instagram fenomeni Duygu Özaslan ise yaptığı paylaşım sonrası eleştirilerin hedefi oldu.

''Son mesajını görmemişim''

Instagram'da geniş bir kitleye sahip fenomen Duygu Özaslan, Neslican Tay'ın vefat ettiği haberini takipçileriyle paylaştığı Story ile duyurdu.

Duygu Özaslan'ın tepki çeken Neslican Tay paylaşımı
Duygu Özaslan'ın tepki çeken Neslican Tay paylaşımı

Duygu Özaslan tepki çeken paylaşımının ardından açıklama yaptı

Neslican Tay'ın vefatının ardından kişisel hesabından bir açıklama yapan Instagram fenomeni Duygu Köseoğlu, gelen tepkilerden sonra bir açıklama daha yaptı.

Duygu Özaslan Instagram'dan ikinci bir açıklama yaptı
Duygu Özaslan Instagram'dan ikinci bir açıklama yaptı

''Çok sevdiğim bir insandı''

Duygu Özaslan açıklamasında, ''Çok sevdiğim bir insandı, karşılıklı çok güzel bir iletişimimiz, dostluğumuz olmuştu bu sanal dünyada. Sadece pişmanoldum görmediğime. Konuşacak zamanımız varken konuşamadığımıza. Ben ne egoyla ne düşüncesizlikle ilgili bir şey göremiyorum bu durumda. Ne diyeyim...'' sözlerine yer verdi