Ünlü isim evinde ölü bulundu!

Zombi Adam
Zombi Adam

Ünlü isimden kahreden haber! Evinde ölü bulundu

ABD'de "Zombi Adam" lakabıyla tanınan ve vücudunun neredeyse tamamı dövmeyle kaplı olan model Rick Genest evinde ölü bulundu. Daha önce Lady Gaga'nın klibinde de rol alan Rick Genest, henüz 32 yaşındaydı.

İntihar ettiği iddia ediliyor
Vücudunu kaplayan dövmeleri nedeniyle 'Zombi Çocuk' olarak anılan model Rick Genest, Kanada'nın Montreal şehrindeki evinde ölü bulundu. 32 yaşındaki genç adamın, intihar ettiği iddia ediliyor.
İntihar ettiği iddia ediliyor Vücudunu kaplayan dövmeleri nedeniyle 'Zombi Çocuk' olarak anılan model Rick Genest, Kanada'nın Montreal şehrindeki evinde ölü bulundu. 32 yaşındaki genç adamın, intihar ettiği iddia ediliyor.
Lady Gaga doğruladı!
Şarkıcı Lady Gaga, arkadaşı Genest'in intihar ettiğini doğrulayarak taziye açıklaması yaptı. Gaga, Twitter'dan yaptığı açıklamada "Arkadaşım Rick Genest'in intiharı kahredici olmanın da ötesinde. Bu kültürü değiştirmek için daha fazla çaba serfetmeliyiz, akıl sağlığı konusunu ön plana çıkarmalı ve bu konu hakkında konuşmanın ayıp olduğu algısını silmeliyiz. Eğer acı çekiyorsanız bugün bir arkadaşınız ya da ailenizi arayın. Birbirimizi korumalıyız" dedi.
Lady Gaga doğruladı! Şarkıcı Lady Gaga, arkadaşı Genest'in intihar ettiğini doğrulayarak taziye açıklaması yaptı. Gaga, Twitter'dan yaptığı açıklamada "Arkadaşım Rick Genest'in intiharı kahredici olmanın da ötesinde. Bu kültürü değiştirmek için daha fazla çaba serfetmeliyiz, akıl sağlığı konusunu ön plana çıkarmalı ve bu konu hakkında konuşmanın ayıp olduğu algısını silmeliyiz. Eğer acı çekiyorsanız bugün bir arkadaşınız ya da ailenizi arayın. Birbirimizi korumalıyız" dedi.
Dövmelerinin hikayesi şöyle;
15 yaşında beyninde bir tümör olduğu tespit edilen ve ölümle burun buruna gelen genç adam, geçirdiği bir operasyon sonrası tümörden kurtularak yaşam savaşını kazanmıştı. Genest, o dönemi şöyle yorumluyordu: ''Doktorlar bana o dönem çok şanslı olduğumu söyledi. O andan itibaren benim için yaşam ve ölüm arasındaki çizgi belli belirsiz hale geldi. Arkadaşlarım geçmişimden ötürü bana zaten 'yaşayan zombi' diyorlardı.'' Ameliyattan sonra ölüm düşüncesine takıntılı hale gelen Genest, araba yıkayarak geçimini sağlıyor ve sokaklarda yaşıyordu. Daha sonra ilk dövmesini koluna yaptıran genç adam, dövme tutkusu devam etti; ta ki vücudunda boş bir yer kalmayana kadar... Lady Gaga'nın 'Born This Way' klibinde oynadıktan sonra, Jay Z'nin Rocawear markasının yüzü olmuştu. Vogue dergisinde fotoğrafları yayınlandı. Genest, şov dünyası içinde kabul görse de, gündelik hayatında pek çok kişinin bakışlarına ve eleştirilerine maruz kalıyordu.
Dövmelerinin hikayesi şöyle; 15 yaşında beyninde bir tümör olduğu tespit edilen ve ölümle burun buruna gelen genç adam, geçirdiği bir operasyon sonrası tümörden kurtularak yaşam savaşını kazanmıştı. Genest, o dönemi şöyle yorumluyordu: ''Doktorlar bana o dönem çok şanslı olduğumu söyledi. O andan itibaren benim için yaşam ve ölüm arasındaki çizgi belli belirsiz hale geldi. Arkadaşlarım geçmişimden ötürü bana zaten 'yaşayan zombi' diyorlardı.'' Ameliyattan sonra ölüm düşüncesine takıntılı hale gelen Genest, araba yıkayarak geçimini sağlıyor ve sokaklarda yaşıyordu. Daha sonra ilk dövmesini koluna yaptıran genç adam, dövme tutkusu devam etti; ta ki vücudunda boş bir yer kalmayana kadar... Lady Gaga'nın 'Born This Way' klibinde oynadıktan sonra, Jay Z'nin Rocawear markasının yüzü olmuştu. Vogue dergisinde fotoğrafları yayınlandı. Genest, şov dünyası içinde kabul görse de, gündelik hayatında pek çok kişinin bakışlarına ve eleştirilerine maruz kalıyordu.
Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >