Ünlü oyuncu 1.5 ayda 10 kilo verdi

Ezgi Mola
Ezgi Mola

Tanıtım filmi bu hafta yayınlanacak Organize İşler için 1.5 ayda 10 kilo veren Ezgi Mola'nın son hali, hayranlarını şaşırttı.

Verdiği kilolarla sık sık gündem olan ünlü isimlerin arasında, şimdi de Ezgi Mola eklendi. Yılmaz Erdoğan'ın yazıp yönetip oynadığı Organize İşler 2 filmi 4 Ocak'ta seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor. Filmde Yılmaz Erdoğan'ın canlandırdığı Asım Noyan'ın hayatında önemli bir yeri olan, güzel, akıllı ve organize iş çevirmede çetenin diğer üyeleri kadar usta karakteri Lerzan Berrak'ı Ezgi Mola canlandırıyor.

Mola, yer alacağı film için "Organize İşler hayatımda çok önemli yeri olan bir yapım. Çünkü benim oynadığım ilk sinema filmiydi. İkincisinde de böyle bir rolle seyirci karşısına çıkıcak olmak beni heyecanlandırıyor. Lerzan Berrak karakterini çok sevdim. Daha kadın dişi, cilveli tatlı enerjili bir kadın ve onu onyanam benim için müthiş keyifliydi" açıklamasında bulundu.

Ezgi Mola, çetenin güzel ve akıllı kadınını oynamak için 1.5 ayda 10 kilo verdi. Yılmaz Erdoğan da çete lideri Asım Noyan karakteri için kampa girdi. Spor ve diyetle 6 kilo verdi.