Ünlü oyuncu İstanbullu Gelin dizisine konuk oluyor

​Ünlü oyuncu İstanbullu Gelin dizisine konuk oluyor

O Hayat Benim dizisiyle ünlenen oyuncu Didem İnselel, İstanbullu Gelin dizisinde rol almaya hazırlanıyor.

Cuma akşamının en çok izlenen dizilerinden biri olan İstanbullu Gelin'e ünlü oyuncu konuk oluyor. O Hayat Benim dizisiyle ünlenen oyuncu Didem İnselel, dizinin yeni bölümünde rol alacak.

Didem İnselel nasıl bir rol oynayacak?

                  Didem İnselel, Cuma akşamları yayınlanan İstanbullu Gelin dizisinde Faruk’la bir dönem yolları kesişmiş catering işleri yapan, hırslı bir kadın olarak izleyici karşısına çıkacak. Gözde, Faruk’un karşısına sadece iş yapmak için mi tekrar çıkmıştır, yoksa görünenden çok daha fazlasını mı planlamaktadır?
Didem İnselel nasıl bir rol oynayacak? Didem İnselel, Cuma akşamları yayınlanan İstanbullu Gelin dizisinde Faruk’la bir dönem yolları kesişmiş catering işleri yapan, hırslı bir kadın olarak izleyici karşısına çıkacak. Gözde, Faruk’un karşısına sadece iş yapmak için mi tekrar çıkmıştır, yoksa görünenden çok daha fazlasını mı planlamaktadır?
İstanbullu Gelin dizisinin yeni bölümünde ne olacak?
Faruk’a ulaşamayan Boran’lar iyice endişelenmeye başlamıştır. Esma, Adem’den şüphelenmektedir. Bir süre bekledikten sonra emniyet ile irtibata geçerler ve Faruk’un cüzdanına ulaşırlar. Adem kendisini aklamak için eski tanıkları ile irtibata geçerek Faruk’u bulmaya çalışır. Esma ise Akif’ten Adem ile ilgili dosyayı polise vermesini ister. Vakit geçtikçe ümidini kaybetmemeye çalışan Süreyya’nın en büyük destekçisi Esma Hanım olur. Süreyya’dan kendine anne demesini isteyen Esma Sultan bu hamlesi ile herkesi şaşırtır. Acı veren bekleyiş umulmadık bir isimden gelen haberle biter. Peki aldıkları haber doğru mudur? Faruk hayatta mıdır?
İstanbullu Gelin dizisinin yeni bölümünde ne olacak? Faruk’a ulaşamayan Boran’lar iyice endişelenmeye başlamıştır. Esma, Adem’den şüphelenmektedir. Bir süre bekledikten sonra emniyet ile irtibata geçerler ve Faruk’un cüzdanına ulaşırlar. Adem kendisini aklamak için eski tanıkları ile irtibata geçerek Faruk’u bulmaya çalışır. Esma ise Akif’ten Adem ile ilgili dosyayı polise vermesini ister. Vakit geçtikçe ümidini kaybetmemeye çalışan Süreyya’nın en büyük destekçisi Esma Hanım olur. Süreyya’dan kendine anne demesini isteyen Esma Sultan bu hamlesi ile herkesi şaşırtır. Acı veren bekleyiş umulmadık bir isimden gelen haberle biter. Peki aldıkları haber doğru mudur? Faruk hayatta mıdır?