Ünlü oyuncu Selçuk Yöntem, emlakçı tarafından dolandırıldı

Selçuk Yöntem.
Selçuk Yöntem.

Usta oyuncu Selçuk Yöntem bir emlakçı kadın tarafından dolandırıldığını iddia edip polise başvurdu. Şikayette bulunan sanatçı 350 bin TL kapora gönderdiğini söyledi. Son zamanlarda sunduğu yarışma programlarıyla karşımıza çıkan Yöntem bir dönem Kim Milyoner Olmak İster'i sunmuştu.

Ünlü oyuncu Selçuk Yöntem, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde bir emlakçı kadın tarafından dolandırıldığı iddiasıyla polise başvurdu. Yöntem, dün Girne Polis Müdürlüğü'ne giderek, Y. T. adlı emlakçı tarafından dolandırıldığını iddia ederek şikayette bulundu.

Kapora göndermiş

Edinilen bilgilere göre Yöntem, polise verdiği ifadesinde, Y.T.'ye Girne'de alınacak bir ev için kapora olarak 350 bin TL gönderdiğini söyledi. Yöntem'in, "Parayı göndermeme rağmen ev de alınmadı param da geri verilmedi" dediği öğrenildi. Yöntem, parasının kendisine iade edilmesini istedi.

Selçuk Yöntem şikayette bulununca emlakçı; ''Başka bir yere ödemek yapmak zorunda kaldım'' diyerek kendisini savundu.
Selçuk Yöntem şikayette bulununca emlakçı; ''Başka bir yere ödemek yapmak zorunda kaldım'' diyerek kendisini savundu.

Tefecilere borcunu ödedi

Yöntem'in suç duyurusu üzerine Y.T., Girne'de gözaltına alındı. Y.T.'nin parayı aldığını kabul ettiği ve "Mecbur başka bir yere ödeme yapmak zorunda kaldım" dediği öğrenildi. Y.T.'nin tefecilere borcunu ödediği bildirildi.

Kim Milyoner Olmak İster'i sunuyordu

  • Kim Milyoner Olmak İster'in sunucusu Kenan Işık 21 Mart 2014'te beyin kanaması geçirmiş, programı usta oyuncu Selçuk Yöntem devralmıştı. 3 yıldır programı sunan usta oyuncu, yerini başarılı oyuncu Murat Yıldırım sunmaya başladı. Kenan Işık ise hala uyanamadı.
Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >