Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses'ten tehdit haberlerine açıklama

İbrahim Tatlıses

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses'in küçük oğlu İdo'nun ölüm ile tehdit edildiği haberleri basına yansımıştı. Tatlıses'ten konuyla alakalı açıklama geldi.

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses'in, küçük oğlu İdo'nun ölüm ile tehdit edildiği haberleri basına yansımıştı. Tatlıses'ten konuyla alakalı açıklama geldi.

Ünlü sanatçı, kendilerine gelen tehditlere verebilecek güçlerinin olduğunu belirtti. Tatlıses'in Ahmet ve İdo adında iki oğlu bulunuyor.

İşte o açıklama
Kamuoyunun dikkatine;

 Geçtiğimiz gün oğlum İdo ile ilgili yaşanan tehdit olayının basına yansımış olduğunu görmüş bulunmaktayım. Bu tehdit her baba gibi tabiki de beni de üzmüş ve etkilemiştir. İbrahim Tatlıses olarak ben zaten bütün evlatlarımın can ve mal güvenliğini korumak için elimden geleni yıllardır yapıyorum. Fakat olayın basına yansıyan halinden bir aciziyet içinde olduğumuz izlenimi çıkmaktadır. Herkes şunu bilsin ki; çakallardan, çapsızlardan gelebilecek her türlü tehdit ve saldırılara misliyle cevap verecek gücümüz ve kudretimiz her zaman mevcuttur!!! Biz kanun ve nizamlara olan saygımızdan dolayı, Yüce Türk Adaletine bilgi vermeyi bir vatandaşlık görevi olarak gördük. Bu durumun yanlış anlaşılmaya mahal verecek şekilde haber yapılması bu açıklamayı zorunlu kılmıştır. Bu doğrultuda medya organlarından böylesine hassas bir olayın haberini yaparken daha dikkatli olmalarını rica ediyorum.

 

 Saygılarımla  
 İbrahim TATLISES
İşte o açıklama Kamuoyunun dikkatine; Geçtiğimiz gün oğlum İdo ile ilgili yaşanan tehdit olayının basına yansımış olduğunu görmüş bulunmaktayım. Bu tehdit her baba gibi tabiki de beni de üzmüş ve etkilemiştir. İbrahim Tatlıses olarak ben zaten bütün evlatlarımın can ve mal güvenliğini korumak için elimden geleni yıllardır yapıyorum. Fakat olayın basına yansıyan halinden bir aciziyet içinde olduğumuz izlenimi çıkmaktadır. Herkes şunu bilsin ki; çakallardan, çapsızlardan gelebilecek her türlü tehdit ve saldırılara misliyle cevap verecek gücümüz ve kudretimiz her zaman mevcuttur!!! Biz kanun ve nizamlara olan saygımızdan dolayı, Yüce Türk Adaletine bilgi vermeyi bir vatandaşlık görevi olarak gördük. Bu durumun yanlış anlaşılmaya mahal verecek şekilde haber yapılması bu açıklamayı zorunlu kılmıştır. Bu doğrultuda medya organlarından böylesine hassas bir olayın haberini yaparken daha dikkatli olmalarını rica ediyorum. Saygılarımla İbrahim TATLISES
Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >