Ünlü sanatçı Mehtap Ar yoğun bakıma alındı

Mehtap Ar
Mehtap Ar

Ünlü sanatçı Mehtap Ar, tedavisinin daha iyi gerçekleştirilmesi gerekçesiyle yoğun bakıma alındı. Ablası Müjde Ar, kız kardeşinin son durumunu açıkladı.

On yıl önce hayatını kaybeden söz yazarı Aysel Gürel’in oyuncu kızı Mehtap Ar, yıllar önce rahim ağzı kanserine yakalanmış, uzun tedavi sürecinin sonunda hastalığı yenerek eski sağlığına kavuşmuştu. Mehtap Ar'ın bir süredir yine ciddi sağlık sorunları yaşadığı ve tedavisine hastanede devam edildiği ortaya çıktı.

Koç Üniversitesi Hastanesi'nin yoğun bakım ünitesinde olduğu öğrenilen Mehtap Ar'la ilgili eski hastalığının nüksettiği yönündeki haberlere, usta oyuncunun ablası Müjde Ar yanıt verdi:

Mehtap Ar, Müjde Ar ve Şükran Ovalı Erkin
Mehtap Ar, Müjde Ar ve Şükran Ovalı Erkin

''Mehtap geçen Şubat ayında hastalandı. Hastanede olduğumuz doğru ama onkoloji bölümünde değiliz. Şu kadarını söyleyeyim, biz kendi isteğimizle, daha iyi bakılması için onu yoğun bakıma aldırdık. Çünkü normal odada çok misafiri oluyordu, dinlenemiyordu. Hatta bazıları arayıp 'Ablanız sizi kandırıyor, ölüyorsunuz' bile demiş, Allah aşkına bu yapılır mı? Kendisini bugün yarın normal odaya alıyoruz.''

Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >
KAYNAK / HÜRRİYET