20.356 Takipçi

Politikadan dosya habere, yerel haberden özel çalışmalara kadar haberin sosyal medyasındasınız. Bazen 'ciddi mesele' bazen bir dakikalık videolarla gündeme dair önemli detaylarla buradayız.

Ünlü şarkıcı Hadise'nin yıllar öncesine ait fotoğrafı ortaya çıktı

Hadise Açıkgöz
Hadise Açıkgöz

Geçtiğimiz gün 33'üncü yaş gününü kutlayan ünlü isim Hadise'nin yıllar önce X Factor Belçika yarışmasındaki görüntüleri gündem oldu. Şimdilerde O Ses Türkiye yarışmasının jüri üyeliğini yapan Hadise'nin yıllar önce sunuculuk yaptığı döneme ait fotoğrafını görenler, ünlü ismi tanımakta zorlandı.

TV8'de yayınlanan O Ses Türkiye programında jüri üyesi olan ünlü şarkıcı Hadise Açıkgöz, geçtiğimiz günlerde 33'üncü yaşını kutladı.

Hadise'nin, yıllar önce sunuculuk yaptığı döneme ait fotoğrafı ortaya çıktı. 2008 yılında, 'X Factor Belçika' programında sunuculuk yapan şarkıcının eski halini görenler, ünlü ismi tanımakta zorlandı.

Annesi intihar etti, kardeşleriyle arası bozuldu

Ünlü şarkıcı Hadise, son olarak annesi Gülnihal Açıkgöz'ün kızlarına "Benimle ilgilenmiyorsunuz" diyerek uyku ilacı içip intihar girişiminde bulunduğu haberleriyle gündem olmuştu. Hadise, annesi Gülnihal Açıkgöz'ün intihar ettiği iddialarını reddetse de, olaylar gerçek çıktı. Bu olaydan sonra, ünlü ismin kardeşleriyle de arası bozuldu.

İlginizi çekebilirO Ses'in jüri üyeleri bölüm başına servet kazanacak

Hadise "Her şey yolunda. Ailece biz bu olayı da atlatırız" açıklamasında bulunsa da, ablası Hülya Açıkgöz; "Öğrendim ki insanlar söylediğinizi ve yaptığınızı unutur. Ancak size hissettirdiklerini asla unutmaz" yorumuyla küslüğün devam ettiğini açığa çıkardı.

Eski hali şaşırttı!
Eski hali şaşırttı!
Jüri üyeleri maaşlarıyla gündem oldu
Jüri üyeleri maaşlarıyla gündem oldu
Sanat dünyasına ilk adımını 18'inde attı
Sanat dünyasına ilk adımını 18'inde attı
7 farklı albüm çıkardı
7 farklı albüm çıkardı

İLGİLİ HABERLER