Ünlü şarkıcı hayat hikayesiyle herkesi gözyaşlarına boğdu

Metin Şentürk
Metin Şentürk

Usta sanatçı Metin Şentürk katıldığı bir programda hayat hikayesini anlattı. "Bodrum katında bir evde doğdum, yatılı okulda okurken de her gece 'Allah'ım beni kimseye muhtaç etme' diye dua ederdim."

Usta sanatçı Metin Şentürk, bugün katıldığı bir magazin programında kendi hayatını anlattı. Hayatı hakkında samimi açıklamalarda bulunan Şentürk, hikayesini gözyaşları içinde anlattı.

'Görüyor' demeleri bana gurur veriyor!

Görüp germediği her daim merak edilen Şentürk, "Gizem iyidir öyle kalsın. 'Görüyor' demeleri bana gurur veriyor. Benim yaptığım işin görmeyle alakası yok. Birçok insan şarkı söylerken gözlerini kapatır. Ben bu durumumdan rahatsız olmuyorum" dedi.

Katıldığı programın sunucularının 'Sanat yolculuğunuz nasıl başladı?' sorusuna şöyle cevap verdi:

"Hayatımın mimarı okuma yazma bilmeyen annem. Bende Fatih'te bodrum katında doğdum. 8 sene yatılı okulda okudum. Ranzada yatarken 'Allah'ım beni kimseye muhtaç etme' diye dua ederdim. Sonra konservatuar aşkı doğdu gittim onu okudum.Şimdi de onlarca aileye dokunan güzel şarkılar yapan biri oldum. Şu çizgiyi koruyarak arkasından anılar anlatılacak bir ömür tamamlamak istiyorum."

Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >