Ünlü şarkıcı Murat Boz, kendisini eleştirenlere Instagram hesabından yanıt verdi

Murat Boz
Murat Boz

Ünlü şarkıcı Murat Boz, kablosuz kulaklık kullandığı için kendisini eleştiren takipçilerine sosyal medya hesabından yanıt verdi.

Ünlü şarkıcı Murat Boz, sosyal medya üzerinden bir açıklama mesajı yayınladı. Kendisini, hep kablosuz kulaklık ile poz verdiği için eleştirenlere yanıt veren Boz, hikayesinde paylaştığı yazıda, "Kablosuz kulaklık. Müzik dinlersin. Telefonla kulaklıkla konuşabilirsin. O işe yarar yani. Müzisyensen veya müzik dinlemeyi seviyorsan sık sık kulağında olur. Kulağa yapışmaz. Kendin koyarsın" ifadelerine yer verdi.

İşte o paylaşım

Murat Boz'un paylaşımı
Murat Boz'un paylaşımı

Murat Boz kimdir?

Murat Boz
Murat Boz

7 Mart 1980 tarihinde Zonguldak ilinde dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini Zonguldak'ta tamamladı. 1995 yılında İstanbul Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi'ni kazandıktan sonra İstanbul'a geldi. Atatürk Kültür Merkezi, Cemal Reşit Rey gibi yerlerde vokal yaptı. 1998 yılında Milliyet Gazetesi'nin düzenlediği müzik yarışmasında erkek solist dalında Türkiye birincisi oldu. 1999 yılında Bilgi Üniversitesi Jazz Vokal Bölümü'nü burslu olarak kazandı. Ardından eğitimine 2003 yılında girdiği İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Müziği Devlet Konservatuvarı Temel Bilimler Bölümü'nde devam etti. Uzun bir süre Tarkan'nın vokalistliğini yapan Boz, eğitimine halen devam etmekte. Eski bir Grup Rapsodi solisti olan Murat Boz, 2006 yılında "Aşkı Bulamam Ben" isimli parçası ile Türk Pop Müzik dünyasına hızlı bir giriş yaptı. Shakira, Tarkan, Nilüfer, Nazan Öncel, Demet Sağıroğlu, Hande Yener, Nil Karaibrahimgil, Emel Müftüoğlu, Burcu Güneş, Grup Hepsi, Zeynep Dizdar ve Zeynep Mansur gibi isimlerin albüm ve sahne performanslarında çalıştı. Bunların yanı sıra McDonalds, İstikbal ve Cola Turka'nın reklam müziklerinde seslendirme yaptı.

Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >