Ünlü şarkıcı Mustafa Topaloğlu hastaneye kaldırıldı

Mustafa Topaloğlu-Arşiv
Mustafa Topaloğlu-Arşiv

Mustafa Topaloğlu, geçirdiği kalp krizi sonrasında Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedaviye alındı.

Uzaylı türkücü olarak anılan Mustafa Topaloğlu bu sabah katıldığı Demet Akalın ile Alişan’ın sunduğu Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programı sonrası kuliste fenalaştı. Kalp krizi geçiren Topaloğlu, Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedaviye alındı. Topaloğlu iki yıl önce de kalp krizi geçirmişti.

Ünlü türkücü 2 yıl önce de kalp krizi geçirmişti. Topaloğlu'nun kalbine stent takılmıştı.

Oğlundan açıklama

Topaloğlu'nun oğlu Çağlayan Topaloğlu, hastane önünde yaptığı açıklamada,"Anjiyo yapılıyor. Kalp krizi geçirdi. İnşallah güzel haberler alacağız"dedi.

  • Mustafa Topaloğlu kimdir?
  • Mustafa Topaloğlu, 1957 yılında Artvin’in Hopa ilçesinde dünyaya geldi. Mustafa Topaloğlu, Magazin programlarında daha çok Uzaylı Türkücü olarak anılır. Mayıs 2012'de Survivor adlı yarışma programına katılmıştır. Hilmi Topaloğlu'nun kardeşidir. Ayrıca 1990'larda kardeşi Hilmi Topaloğlu ile beraber Prestij Müziği kurmuştur. Oğlu Çağlayan Topaloğlu da müzisyendir.
  • Mustafa Topaloğlu, 1986 yılında şarkıcı Leyla Somer ile 4 yıl süren bir birliktelik yaşamıştır. İlk eşi Hasibe Hanımdan bir kızı ve Çağlayan Topaloğlu (d.1985) adında bir oğlu vardır.1998 yılından beri İmam nikahlı eşi Derya Abnat’tan Irmak (d.2002) adında bir kızı, “Hilmi Uzay” (d.2006) adında bir oğlu var. Mustafa Topaloğlu, 22 yıldır Hasibe Topaloğlu ile birlikte.
Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >