Ünlü şarkıcı Zara, geçirdiği trafik kazasında ölümden döndü

Zara
Zara

Harbiye Açık Hava Sahnesi'nde sahneye çıkan ünlü sanatçı Zara, dört gün önce geçirdiği trafik kazasında ölümden döndüğünü açıkladı.

Ünlü sanatçı dört gün önce Osmangazi Köprüsü'nde kaza geçirdiğini açıkladı. "Bir an köprüden uçuyoruz zannettim" diyen Zara, morluk ve sıyrıklarla kazayı atlattı.

Zara kaza ile ilgili olarak şöyle konuştu:

Ünlü sanatçı dört gün önce Osmangazi Köprüsü'nde kaza geçirdiğini anlattı. Zara kaza ile ilgili olarak "'Maalesef arabamız perte çıkacak kadar büyük bir kazaydı. Kaza, sabaha karşı 4 sularında Osmangazi Köprüsü'nde oldu. Bir an köprüden uçuyoruz zannettim. Çok şükür ki inanılmaz bir şekilde ufak tefek morluk ve sıyrıklarla atlattık. O zaman anladım ki her an birbirimize misafiriz. Dolayısıyla birbirimizin kıymetini bilelim. Bunu hep söylüyordum ama şu an tüm hücrelerime kadar yaşayarak söylüyorum. Hayatı bana ikinci defa hediye edilmiş gibi hissediyorum. Bugün belki biraz da onun heyecanı var.' dedi. Zara "Ben bunu ne kadar saklayayım desem de annemin duyup üzülmesinden koktuğum için sakladım bu olayı" diyerek de ekledi.


Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >