Üsküdar’da oltadan kopan kurşun bir kişiyi yaraladı

Üsküdar'da olta terörü! Hiç bir şey yapmamış gibi kaçtı
Üsküdar'da olta terörü! Hiç bir şey yapmamış gibi kaçtı

Üsküdar sahilinde balık tutmak için uğraşan bir şahıs, oltasının ucuna taktığı kurşun bir insanın ölümüne sebep oluyordu. Oltasını denize atarken, vapura binen bir kişinin kafasına denk geldi.

Üsküdar'da yaşanan akıl almaz olay bir insanın hayatına mal oluyordu. Geçtiğimiz günlerde Üsküdar sahilde oltasıyla balık tutmaya çalışan bir kişi, akşam saatlerinde oltasını denize atarken vapura binen bir kişiyi başından yaraladı.

Olta kurşunuyla başından yaralanan kişi kanlar içerisinde vapurdan inerken, durumu fark eden oltayı atan şahıs ise hiçbir şey olmamış gibi olay yerinden uzaklaştı.

Yaşanan olta terörü saniye saniye kameralara yansıdı. Kameralara yansıyan görüntülerde Üsküdar sahilinde vatandaşların balık tuttuğu görülüyor. Gün boyu balık tutan bir şahsın akşam saatlerinde oltasını denize attığı sırada oltasından kopan kurşunun vapurdaki bir şahsın başına isabet ettiği görülüyor. Yaralanan şahsın başını tutarak vapurdan indiği görülürken, oltayı atan şahsın ise durumu fark ederek balıklarını toplayıp olay yerinden uzaklaşmaya başladığı görülüyor.