Jurnal.istUzaylılara benzediği gerekçesiyle annesinin reddettiği Genetik palyaço hastası bebek

Uzaylılara benzediği gerekçesiyle annesinin reddettiği "Genetik palyaço" hastası bebek

Hindistan'da uzaylılara benzediği için annesinin emzirmeyi kabul etmediği bebek, dünyada görülen nadir bir hastalığa sahip.

MÜGE VARDAR DİĞER 1 DAKİKADA OKUNUR
Uzaylılara benzediği gerekçesiyle annesinin reddettiği Genetik palyaço hastası bebek
Genetik palyaço hastalığı

Hindistan'da uzaylılara benzediği için annesinin emzirmeyi kabul etmediği bebek, dünyada görülen nadir bir hastalığa sahip.

BEĞEN

Hindistan'da sıra dışı görünümlü bebek, ülkeyi adeta kasıp kavurdu. Nadir bulunan bir hastalık nedeniyle küçük kafaya ve büyük gözlere sahip bebek, ülkenin ruhani lideri Buda'ya benzetilmesiyle geniş yankı uyandırdı. Annesinin bile emzirmekte çekindiği bebeği görmek için köylüler sıraya dizildi. Doktorlar, çocuğun uzun süre yaşayamayacağını belirtiyor.

0. "Genetik palyaço" hastalığı
35 yaşındaki anne çocuğu kucağına alınca şok geçirdi.; çünkü çocuğun kafası çok küçük ve gözleri büyüktü. Doktorlar çocukta anne karnında iken 'Genetik palyaço' hastalığının geliştiğini ve bazı organların gelişimini tamamlamadan çocuğun dünyaya geldiğini belirtti.
0. Köylü annenin evine akın ediyor
Köylü annenin evine akın ediyor
Tanrılarının ruhunun çocuğun bedenine girdiğine inanan köylüler, annenin evine akın etti. Özellikle çocuğun Hindu inancında kutsal kabul edilen Buda'ya ve Haruman'a benzemesi ülkede büyük ses getirdi.
0. Anne kabul etmedi
Anne kabul etmedi
Daha önceki çocukları sağlıklı olan anne, uzaylılara benzeyen bir çocuk dünyaya getirdiğine inanamadığını ve çocuğu ilk gördüğünde doğumu yapan hemşireye, "Çocuğu gözümün önünden al" dediğini söyledi.YORUMUNUZU YAZIN, SORUNUZU SORUN
{{ entity.comments.quantity }} KİŞİ YORUM YAZDI
İLK YORUM YAZAN SİZ OLUN
M MÜGE VARDAR GZT Editörü

GZT Hayat Kategorisi’nde Sorumlu Editör olarak görev yapıyor. Kadın, sağlık, sosyal medya, popüler kültür, moda konularının yanı sıra; çeşitli markalar için reklam içerikleri üretiyor. Müge’ye müge.vardar@gzt.com adresinden ulaşabilirsiniz.

BEĞEN
Mehmetçiğin sesini titreten cevap: 'Çocuğum yanımda' VİDEO / 00:59

Mehmetçiğin sesini titreten cevap: 'Çocuğum yanımda'

Ahmet Zarifoğlu Jurnal.ist Pazar 13:26, 26.01.2020
YUKARI DÖNÜN

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz