Vedat Milor'dan Türkiye'yi ikiye bölen bir anket daha: İlk buluşmada hesabı kim öder?

Hesap ödeme
Hesap ödeme

Gastronomi yazarı ve TV programcısı Vedat Milor, 'Menemen soğanlı mı olur soğansız mı?' sorusundan sonra bir anket daha yapmaya hazırlanıyor. ''İlk buluşmada hesabı kim öder?''

Gastronomi yazarı ve TV programcısı Vedat Milor, sosyal medya hesabından 'Menemen soğanlı mı olur soğansız mı?' anketiyle geçen haftanın gündemne oturmuştu. Ülkenin en popüler yemek yazarlarından biri olan Milor, Twitter'dan başlattığı anketle yıllardır tartışılan 'menemenin soğanlı mı soğansız mı yapılması gerektiği' sorusunu cevapladı.

Anket sonucunda; 'Soğanlı' diyenler % 51, 'Soğansız' olur diyenler % 49 çıktı.

Sonucun ardından Vedat Milor, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "Oy veren herkese teşekkür ederim. Bu kadar ilgi beklemiyordum. Sene boyunca mesaj atıp bunu soranlar vardı. Boşuna değilmiş. Kendime gelince video ile fikrimi açıklayacağım" açıklamasında bulundu.

Vedat Milor dediğini yaptı ve Youtube'da yayınladığı video ile tercihinin soğandan yana olduğunu açıkladı.

"İlk buluşmada hesabı kim ödemeli?"

Vedat Milor bu kez de "İlk buluşmada hesabı kim ödemeli?" tweet'i ile yeni bir tartışma başlattı. Milor'un "Sürekli menemen mesajları ve anketleri geliyor. Sanırım istemeden bir canavar yarattım. İlk buluşmada gelen hesabı kadın mı yoksa erkek mi ödemeli şeklinde bir anket açarak menemeni unutturmayı düşünüyorum(!)" tweet'ine kısa sürede çok sayıda yorum yapıldı.

"Erkek ödemeli"

Yorum yapanlardan biri de eski manken Ebru Destan oldu. Ebru Destan'ın Vedat Milor'a cevabı 'Erkek ödemeli' oldu.

Peki, sizce ilk buluşmada hesabı kim ödemeli?

Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >