Verdiği "İlginç yanıt" ile yılda yalnızca bir öğrenci alan dünyanın en iyi üniversitesine girmeye hak kazandı

Ahmed
Ahmed

Times’ın dünya üniversite sıralamasında üçüncü sırada gösterdiği Stanford Üniversitesi’ne başvuran bir öğrenci, motivasyon mektubunda verdiği sıra dışı cevapla üniversiteye girmeye hak kazandı.

Siyahların hayatı önemlidir!
Ahmed’in siyahların haklarını "Black Lives Matter" etiketiyle savunduğu mektubunu eleştiren bir kişi, kendisini aktivist bir çalışmayla öne çıkmakla suçlasa da, Ahmed çok sayıda kişi tarafından takdir edildi.
Siyahların hayatı önemlidir! Ahmed’in siyahların haklarını "Black Lives Matter" etiketiyle savunduğu mektubunu eleştiren bir kişi, kendisini aktivist bir çalışmayla öne çıkmakla suçlasa da, Ahmed çok sayıda kişi tarafından takdir edildi.
İnsani çalışmalar yürüten bir firma kurdu
18 yaşındaki Ahmed’in daha şimdiden pazarlama danışmanlığı ve insani çalışmalar yürüten bir organizasyon firması kurduğu belirtiliyor.
İnsani çalışmalar yürüten bir firma kurdu 18 yaşındaki Ahmed’in daha şimdiden pazarlama danışmanlığı ve insani çalışmalar yürüten bir organizasyon firması kurduğu belirtiliyor.
Yale ve Princeton üniversitelerine de kabul edildi 
Müslümanlar ve Amerikanlar arasında değişim yaratan biri olarak görüldüğü için Barack Obama’nın 2015 yılında Beyaz Saray’da düzenlediği iftar yemeğinin konularından bir tanesi olan Ahmed’in, Stanford dışında Yale ve Princeton üniversitelerine de kabul edildiği belirtiliyor.
Yale ve Princeton üniversitelerine de kabul edildi Müslümanlar ve Amerikanlar arasında değişim yaratan biri olarak görüldüğü için Barack Obama’nın 2015 yılında Beyaz Saray’da düzenlediği iftar yemeğinin konularından bir tanesi olan Ahmed’in, Stanford dışında Yale ve Princeton üniversitelerine de kabul edildiği belirtiliyor.