WhatsApp kullanıcılarıyla savaşıyor: Düşen puanını yükseltmek için bakın ne yapıyormuş

Ancak kullanıcıların öfkeleri dinecek gibi değil. Google Play Store'a giren kullanıcılar uygulamanın değerlendirme puanını 4.4 puandan 3.4 puana kadar düşürdü.
Ancak kullanıcıların öfkeleri dinecek gibi değil. Google Play Store'a giren kullanıcılar uygulamanın değerlendirme puanını 4.4 puandan 3.4 puana kadar düşürdü.

WhatApp getirdiği son durum özelliği kullanıcılar tarafından sert bir tepki aldı. WhatsApp'ın bu durumu engellemek için hile yaptığı iddia edildi.

İÇİNDEKİLER
Whatsapp son getirdiği durum özelliği kullanıcılar tarafından hiç hoş karşılanmadı. Çünkü WhatsApp kullancıları bu mecranın sadece mesajlaşma alanı olarak kalmasını istiyor. Diğer sosyal medya uygulamaları gibi bir arayüz istemiyor olacaklar ki bu durumla alakalı ''bir özellik her yerde olmaz ki'' gibi yoğun eleştiriler geldi.
Bilgisayar'dan WhatsApp'a nasıl girilir?
Mavi tik yanıltmasın: WhatsApp'ın bilinmeyen özelliği ortaya çıktı
Ancak kullanıcıların öfkeleri dinecek gibi değil. Google Play Store'a giren kullanıcılar uygulamanın değerlendirme puanını 4.4 puandan 3.4 puana kadar düşürdü.Rakiplerinin karşısında geride kalmak istemeyen mesajlaşma platformunun durumu düzeltmek için sahte hesaplarla atağa geçtiği iddia ediliyor. WhatsApp'ı öven ve birbirine çok benzeyen yorumların sayısının artması da dikkatlerden kaçmadı. Play Store'daki WhatsApp uygulamasının altına yapılan yorumlar arasında “Grafikler şahane!” veya “Harika bir oyun.” tarzında enteresan yorumlar yer alıyor.

İddia edilen durum düşünüldüğünde ise söz konusu durum gerçekse ne kadarının sahte hesap olduğu bilinmiyor. Tahmin edilenden fazla sahte hesap çıkma ihtimali değerlendiriliyor.