POLİTİKADAN DOSYA HABERE, YEREL HABERDEN ÖZEL ÇALIŞMALARA KADAR HABERİN SOSYAL MEDYASINDASINIZ. BAZEN 'CİDDİ MESELE' BAZEN BİR DAKİKALIK VİDEOLARLA GÜNDEME DAİR ÖNEMLİ DETAYLARLA BURADAYIZ.

20.356 Takipçi
JURNAL.İST HAKKINDA

WhatsApp'taki durum fotoğraf ve videoları nasıl indirilir?

WhatsApp durum kaydetme
WhatsApp durum kaydetme

Küçük bir Android uygulaması sayesinde WhatsApp durumlarında yer alan fotoğraf ve videoları akıllı telefonlara kaydedebilmek mümkün.

İçindekiler

Snapchat'ten sonra hemen her sosyalmecraya dahil edilen hikâyeler özelliği son olarak birkaç ay önce WhatsApp'ta da kullanılabilir hale geldi. Peki ama dünyanın en çok kullanılan mesajlaşmauygulamasında durum şeklinde paylaşılan anlık fotoğraf ve videolar telefonlara nasıl indirilir?

Android mobil işletim sistemli akıllı telefonlarda WhatsApp durumlarında yer alan fotoğraf ve videoları kolay bir şekilde indirebilmek mümkün. Bunun için öncelikle Google Play üzerinden Story Saver for WhatsApp uygulamasını telefona kurmak gerekiyor.

Uygulamayı akıllı telefonlara kurduktan sonraki işlem çok basit. Durumunu indirmek istediğiniz kişi profiline tıklayıp alt kısımda yer alan yeşil indirme simgesine dokunmak kâfi.
Uygulamayı akıllı telefonlara kurduktan sonraki işlem çok basit. Durumunu indirmek istediğiniz kişi profiline tıklayıp alt kısımda yer alan yeşil indirme simgesine dokunmak kâfi.

Ardından ilk pencerede yer alan profiller üzerinden indirmek istenilen kişi durumuna tıklayıp indirme düğmesine dokunmak yeterli. Bu sayede çok kolay ve hızlı bir şekilde WhatsApp durumları telefona kaydedilebiliyor. Üstelik bu işlem videolar için de geçerli.

WhatsApp mesajlarının bildirim ekranında gözükmesi nasıl engellenir?
İlginizi çekebilirWhatsApp mesajlarının bildirim ekranında gözükmesi nasıl engellenir?
WhatsApp'ta fotoğraflara nasıl filtre verilir?
İlginizi çekebilirWhatsApp'ta fotoğraflara nasıl filtre verilir?
İnternet olmadan WhatsApp kullanmak mümkün, işte çözüm!
İlginizi çekebilirİnternet olmadan WhatsApp kullanmak mümkün, işte çözüm!