Yarbay Veysel rolüyle büyük beğeni toplayan Murat Serezli'den Dağ 3 açıklaması

murat serezli
murat serezli

Sinemaseverlerden tam not alan Dağ 2 filmin etkisi hala devam ederken, filmde 'Yarbay Veysel’i canlandıran Murat Serezli çeşitli açıklamalarda bulundu.

Her sahnesi yüreklere işleyen Dağ 2 filmi, şüphesiz ki geçen yılın en çok konuşanları arasındaydı. Türkiye'de 2016 yılının en çok izlenen filmi unvanını kazanan, 3 milyon 505 bin kişi tarafından izlenen 'Dağ 2' filminin başrol oyuncularından Murat Serezli, “Millet olarak kahramanlık hikâyelerine hasret kalmıştık" dedi.

Dağ 2 filminin ithaf edildiği 3 kişiden bir diğeri: Yunus Emre Uçar ve şehadete yürüyüşüDağ 2 filminin ithaf edildiği 3 kişiden biri olan Teğmen Harun Kılınç ve duygulandıran hikayesi

"Dağ 2'nin rüzgarı dinmeli"'Dağ 2'de gördüğünüz üzere Oğuz (Çağlar Ertuğrul) ve Bekir'in (Ufuk Bayraktar) ve diğer oyuncuların yer aldığı 'Fırtına Getiren' timinin öyküleri daha bitmedi. Ancak 'Dağ 3'ün daha zamanı var. 'Dağ 2'nin yarattığı rüzgârın dinmesi gerekiyor önce. Hem bu gişenin üstüne çıkmak için seyircinin bizi özlemesi lazım diye düşünüyorum.

Dağ 2'nin Bekir'i Ufuk Bayraktar film sözleşmesindeki ayrıntıyla şok olunacak bir ücret aldı


Kaynak: www.ntv.com.tr


Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >