Yavuz Bingöl ameliyat oldu

Yavuz Bingöl'ün sağlık durumuyla ilgili detaylar geldikçe paylaşacağız.
Yavuz Bingöl'ün sağlık durumuyla ilgili detaylar geldikçe paylaşacağız.

Usta sanatçı Yavuz Bingöl, özel bir hastanede anjiyo oldu. İki ay önce hastaneye kaldırılan Bingöl, safra kesesinin iltihaplanmasından kaynaklı ameliyat olduğunu söyledi. Müşahede altında tutulan şarkıcının durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Türk müziğinin başarılı isimlerinden Yavuz Bingöl iki ay önce rahatsızlanarak hastaneye kaldırılmıştı. Anjiyo olan Bingöl'ün durumunun iyi olduğu ancak bir süre daha müşahede altında tutulacağı öğrenildi.

Açıklama yapmıştı

Posta'ya konuşan Yavuz Bingöl'ün menajeri Erden Demir, türkücünün bugün anjiyo olduğunu ve kalbine dört tane stent takıldığını söyledi.Yavuz Bingöl'ün sağlık durumunun iyi olduğu ve bugün hastanede müşahede altında tutulacağı öğrenildi.

Geçen Şubat ayında da hastaneye kaldırılan Yavuz Bingöl, ''Gece evde ağrım ve sancım oldu. Hastaneye gittim, mide yanması diye bana çeyrek serum verdiler ve taburcu ettiler. Sabah yine ağrılarım oldu ve acil olarak hastaneye geldim. Yapılan tetkikler sonucu safra kesemin iltihaplandığı ortaya çıktı'' açıklamasında bulunmuştu.

Yavuz Bingöl'ün sağlık durumunun şu anda iyi olduğu öğrenildi.
Yavuz Bingöl'ün sağlık durumunun şu anda iyi olduğu öğrenildi.
Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >