Yeni sezona gün sayan fenomen dizinin yayın günü değişti

Çocuklar Duymasın
Çocuklar Duymasın

Bu yıl 16. sezonuna girmeye hazırlanan Çocuklar Duymasın dizisinin yeni sezon tarihi belli oldu. 15 Ağustos'ta yeni sezona başlayacak olan dizinin kadrosuna yeni isimler de dahil oluyor.

Tam 16 sezondur yayında olma başarısı gösteren, Tamer Karadağlı ve Pınar Altuğ Atacan'ın başrolünü paylaştığı fenomen dizi Çocuklar Duymasın, 15 Ağustos'ta yeni sezonuna başlayacak.

Geçtiğimiz sezon Pazar günleri ekrana gelen dizi, bu sezonuna Çarşamba günü başlayacak. Diziye, Emre'nin müstakbel eşi rolüyle Buse Sinem İren de dahil oldu.

İşte Çocuklar Duymasın'ın yeni sezon ilk fragmanı

Çocuklar Duymasın konusu

Çocuklar Duymasın
Çocuklar Duymasın

Sert, aslında ne kadar duygusal olsa da duygularını göstermekten kaçınan, anti romantik, kıskanç Taş Fırın erkeği Haluk ile modern, kariyerinin zirvesinde olan ve romantizm beklentisinden hiç vazgeçmeyen Meltem’in evlilikleri, dostlarıyla ilişkileri, iş hayatları ve ev içi küçük problemleri her zamanki gibi ön plandadır. Artık çocuklar büyümüş ve her ikisi de evden gitmiştir. Ancak Haluk ve Meltem, Emine ve Emine’nin kayınvalidesi Kükrek Kadriye sayesinde hiç yalnız kalmazlar. Kükrek Kadriye, her gün Emine’yle birlikte Haluk ve Meltem’in evine gelmekte, bu nedenle evde çok renkli durumlar ortaya çıkmaktadır. Dominant teyze Gönül ve Zero Tuna’nın gündemi TEOG’dur. Çocukları Beton Orçun ve Merve TEOG sınavına hazırlanmaktadır. Bir TEOG annesi olan Gönül, çocukları internetten uzaklaştırıp ders çalışmalarını sağlamak için elinden geleni yapar.

Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >