Yoğun bakıma alınan Cem Özer'den korkutan haber geldi

Cem Özer
Cem Özer

12 gün önce film çekimleri sırasında sette kaza geçiren ünlü oyuncu Cem Özer'in doktoru, sağlık durumuyla ilgili açıklama yaptı: Oksijen tedavisinden çıkarken sara nöbeti geçirerek şuuru kapandı

12 gün önce, Afyonkarahisar’ın Sinanpaşa ilçesi Balmahmut köyünde Sinan Çetin’in yönettiği yeni filmin çekimleri sırasında sakatlanan ünlü oyuncu Cem Özer, sette ayak bileğini kırmıştı. Afyonkarahisar Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Cem Özer, kazanın ardından ameliyata alındı.


Şuuru kapanan Cem Özer hakkında doktoru Okan Özçeker bugün açıklama yaptı. Özçekeri Cem Özer'e yapılan müdahaleleri şöyle anlattı:

"12 gün önce sağ ayak bileğindeki kırık nedeniyle ameliyat edilmiş olan değerli sanatçı Cem Özer, 22.10.2018'de yara iyileşmesi için görmekte olduğu Hiperbarik Oksijen Tedavisinin 5. seansı sonunda diğer hastaların çıkışından hemen sonra kabinden çıkmak üzereyken, IDIYOPATIK EPILEPTIK ATAK (sara nöbeti) geçirmeye başlamış ve şuuru kapanmıştır. Anında yapılan müdahale ve MR, BT ve diğer tetkikleri sonucu akciğerde bu rüptürüne bağlı pnömotoraks sonucu gelişen hava embolisi şüphesiyle Yoğun Bakım Ünitesi'ne alınmış, bir süre uyutularak yakından takip ve tedavi edilmesi planlanmıştır."


"Çaresizce bekliyoruz"

                  Cem Özer'in kızı Cemre, "Babam şu an yoğun bakımda uyutuluyor. Ayağındaki kırık sonrası oksijen tedavisi görüyordu. Hava ya da yağ embolisi başına sıçramış. Dün yoğun bakıma alındı. Şu an hiçbir şey söyleyemiyor doktorları. Biz de çaresizce bekliyoruz" açıklamasında bulundu.
"Çaresizce bekliyoruz" Cem Özer'in kızı Cemre, "Babam şu an yoğun bakımda uyutuluyor. Ayağındaki kırık sonrası oksijen tedavisi görüyordu. Hava ya da yağ embolisi başına sıçramış. Dün yoğun bakıma alındı. Şu an hiçbir şey söyleyemiyor doktorları. Biz de çaresizce bekliyoruz" açıklamasında bulundu.
Eski eşi için dua istedi

                  Cem Özer'in eski eşi Nurgül Yeşilçay, Twitter hesabında Cem Özer'in yoğun bakımda olduğunu doğrulayıp hayranlarından dua istedi. Yeşilçay, sosyal medya hesabından, 'Cem yoğun bakımda evet! Ben sapasağlam çıkacağına inanıyorum çocuğumun babasının! Lütfen dualarınızı eksik etmeyin lütfen' açıklamasını yaptı.
Eski eşi için dua istedi Cem Özer'in eski eşi Nurgül Yeşilçay, Twitter hesabında Cem Özer'in yoğun bakımda olduğunu doğrulayıp hayranlarından dua istedi. Yeşilçay, sosyal medya hesabından, 'Cem yoğun bakımda evet! Ben sapasağlam çıkacağına inanıyorum çocuğumun babasının! Lütfen dualarınızı eksik etmeyin lütfen' açıklamasını yaptı.
Hastaneden açıklama geldi!

                  İşte Şişli Florence Nightingale Hastanesi'nden yapılan açıklama: 

12 gün önce sağ ayak bileğindeki kırık nedeniyle ameliyat edilmiş olan Sanatçı Cem Özer, 22.10.2018'de yara iyileşmesini görmekte olduğu Hiperbarik Oksijen Tedavisinin 5. seansı sonunda diğer hastaların çıkışından hemen sonra kabinden çıkmak üzereyken, İdiyopatik Epileptik Atak (sara nöbeti) geçirmeye başlamış ve şuuru kapanmıştır.


Anında yapılan müdahale ve MR, BT ve diğer tetkikleri sonucu akciğerde bül rüptürüne bağlı pnömotoraks sonucu gelişen hava embolisi şüphesiyle Yoğun Bakım Ünitesi'ne alınmış, bir süre uyutularak yakından takip ve tedavi edilmesi planlanmıştır.Dr.Okan Özçeker
Şişli Florence Nightingale Hastanesi Başhekim
Hastaneden açıklama geldi! İşte Şişli Florence Nightingale Hastanesi'nden yapılan açıklama: 12 gün önce sağ ayak bileğindeki kırık nedeniyle ameliyat edilmiş olan Sanatçı Cem Özer, 22.10.2018'de yara iyileşmesini görmekte olduğu Hiperbarik Oksijen Tedavisinin 5. seansı sonunda diğer hastaların çıkışından hemen sonra kabinden çıkmak üzereyken, İdiyopatik Epileptik Atak (sara nöbeti) geçirmeye başlamış ve şuuru kapanmıştır. Anında yapılan müdahale ve MR, BT ve diğer tetkikleri sonucu akciğerde bül rüptürüne bağlı pnömotoraks sonucu gelişen hava embolisi şüphesiyle Yoğun Bakım Ünitesi'ne alınmış, bir süre uyutularak yakından takip ve tedavi edilmesi planlanmıştır.Dr.Okan Özçeker Şişli Florence Nightingale Hastanesi Başhekim
Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >