20.356 Takipçi

Politikadan dosya habere, yerel haberden özel çalışmalara kadar haberin sosyal medyasındasınız. Bazen 'ciddi mesele' bazen bir dakikalık videolarla gündeme dair önemli detaylarla buradayız.

Yolcu uçağı düştü

Kalkıştan hemen sonra henüz belirlenemeyen bir nedenle piste 1 kilometre mesafede düşen uçaktaki bazı yolcuların ağır yaralandığı aktarıldı.
Kalkıştan hemen sonra henüz belirlenemeyen bir nedenle piste 1 kilometre mesafede düşen uçaktaki bazı yolcuların ağır yaralandığı aktarıldı.

Kanada'da ATR-42 tipi uçak kalktıktan kısa bir süre sonra 25 kişilik yolcu ve mürettebatıyla birlikte düştü. Gerçekleşen uçak kazasında 25 kişi yaralandı.

Kanada’da ATR-42 tipi yolcu uçağı kalkıştan kısa bir süre sonra düştü. 25 kişinin bulunduğu uçakta, biri bebek 25 çocuk yaralanırken yolculardan bazılarının durumunun ağır olduğu bildirildi.

Kanada’da Fond-du-Lac Havalimanı’ndan kalkan West Wind Aviation havayolu şirketine ait ATR-42 tipi uçak, havalandıktan kısa bir süre sonra henüz belirlenemeyen bir sebeple düştü. Pistten havalandıktan kısa bir süre sonra düşen uçağın içerisinde bulunan 22 yolcu ve 3 mürettebat olmak üzere toplam 25 kişi kazadan sağ olarak kurtuldu.

Kalkıştan hemen sonra henüz belirlenemeyen bir nedenle piste 1 kilometre mesafede düşen uçaktaki bazı yolcuların ağır yaralandığı aktarıldı. Gece meydana gelen kazanın ardından havalimanı uçak trafiğine kapatıldı.

İLGİLİ HABERLER