Yolda gördüğü kızın söylediği sözler yüzünden hayata küstü

37 yaşındaki Ahmet Yılmaz, maymuna benzetildiği için hayata küstüğünü ve evden dahi çıkmak istemediğini söylüyor.
37 yaşındaki Ahmet Yılmaz, maymuna benzetildiği için hayata küstüğünü ve evden dahi çıkmak istemediğini söylüyor.

Kocaeli'nin Körfez ilçesinde, trafik kazasında sol bacağını kaybeden 37 yaşındaki Ahmet Yılmaz sokakta erkek arkadaşı ile kavga eden genç kızın önüne gelen ilk kişi ile arkadaş olacağını söylemesinin ardından, arkasına dönen genç kızın kendisiyle ilgili 'Maymuna benziyor' demesi üzerine hayata küstü.

1999 yılında Körfez ilçesi TEM Otoyolu'nda yolun karşısına geçmek istediği sırada bir otomobilin çarpması sonucu sol bacağını kaybeden Ahmet Yılmaz, çalıştığı bir çimento fabrikasından malulen emekli oldu.

Daha sonra iki böbreği iflas eden Ahmet Yılmaz'a, 2013 yılında annesi Gülbeyaz Yılmaz böbreğinden birini verirken, organ nakli yapıldı. Sol bacağına protez takılan Ahmet Yılmaz, eşinin kendisini terk etmesi sonucu 2 çocuğuyla birlikte yaşamaya başladı.

Ahmet Yılmaz utancından dolayı evden çıkamadığı zamanlar olduğunu söylüyor..
Ahmet Yılmaz utancından dolayı evden çıkamadığı zamanlar olduğunu söylüyor..

2 yıl önce iki gencin kavga ettiği sırada kendisi ile ilgili söylenen sözlere içerleyen Ahmet Yılmaz'ın açıklaması şöyle:

  • "Hereke'de yolda gezerken bir kız ve bir erkek kavga ediyordu. Kız erkeğe dönüp dedi ki 'Önüme çıkan ilk erkekle çıkacağım'. Tesadüfen oradan geçiyordum, o anda da erkek beni görünce, 'Bak biri geliyor git onunla çık' dedi. Ondan sonra kız dönüp, 'Onunla çıkacağıma maymunla çıkarım' dedi. Beni o an maymundan beter etti."


Ahmet Yılmaz utancından dolayı evden çıkamadığı zamanlar olduğunu söyleyerek, konuşmasını şöyle sürdürdü:

  • "Eşim beni 2004 yılında terk etti. Biri 8 diğeri 4 yaşındaki çocuğumla birlikte ortada kaldık. Evden çıkamıyorum zaman zaman utancımdan insanların yüzüne bakamıyorum, insanlar hakkımda yorum yapıyorlar 'Ne kadar çirkin bir insan' diyorlar, maymuna benzetiyorlar."

Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >