Zanlı, sağlık kontrolüne götürülürken görüntülendi!

Müge Anlı
Müge Anlı

9 yaşındaki Sedanur'un kaybolması konusunda çelişkili açıklamalarda bulunan Ertan Bozkurt, sağlık kontrolüne götürülürken objektiflere gülümseyerek poz verdi.

Ankara'da Muhammed adıyla bilinen Ertan Bozkurt, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Yaşadığı yerlerde çocuklara düşkünlüğüyle bilinen Bozkurt, sahte kimlik taşımaktan ve çelişki ifadeler vermekten cezaevine gönderildi.

Kars Valisi Rahmi Doğan, dün yaptığı açıklamada şüpheli kişinin sorgusunun sürdüğünü belirterek, "Yarı açık cezaevinde kalan süresini tamamlaması gerekirken sahte bir kimlikle dolaşıyor. Çocukların verdiği ifadede de olayın olduğu anda onun da orada olduğu yönünde bilgi var" demişti.

İl Jandarma Komutanlığı ekiplerinin pazar gününden itibaren köyde yapılan aramalar sonucunda, 9 yaşındaki Güzel'in kaybolması olayına karıştığı öne sürülen komşu Ertan Bozkurt'un ifade alma işlemini tamamladı. Paslı Jandarma Karakol Komutanlığındaki sorgusu tamamlanan Bozkurt, güvenlik önlemleri altında Kağızman Adliyesine nakledildi. Tutuklanması talebiyle nöbetçi mahkemeye sevk edilen zanlı "resmi evrakta sahtecilik" ve şüpheli ve çelişkili ifadelerinden dolayı tutuklandı. Ertan Bozkurt, Kars Cezaevine gönderildi.

Sağlık kontrolüne götürülürken görüntülendi!
9 yaşındaki Sedanur'un kaybolması konusunda çelişkili ifadeler veren Ertan Bozkurt, cezaevine gönderilmeden sağlık kontrolünden geçirildi. Bu sırada objektiflere gülümseyerek poz veren Bozkurt'un açıklamaları da güne damgasını vurdu.
Sağlık kontrolüne götürülürken görüntülendi! 9 yaşındaki Sedanur'un kaybolması konusunda çelişkili ifadeler veren Ertan Bozkurt, cezaevine gönderilmeden sağlık kontrolünden geçirildi. Bu sırada objektiflere gülümseyerek poz veren Bozkurt'un açıklamaları da güne damgasını vurdu.
''Sedanur nerede, buldunuz mu ki?''
Jandarmanın sorgusunda oldukça profesyonel cevaplar veren Ertan Bozkurt, Sedanur'u neden kucağına aldın sorusuna da ''Şikayetçi olan mı var, Sedanur yok bile, nereden buldunuz?'' sorusuyla yanıt verdi.
''Sedanur nerede, buldunuz mu ki?'' Jandarmanın sorgusunda oldukça profesyonel cevaplar veren Ertan Bozkurt, Sedanur'u neden kucağına aldın sorusuna da ''Şikayetçi olan mı var, Sedanur yok bile, nereden buldunuz?'' sorusuyla yanıt verdi.
Bugünün gazete manşetleri için tıklayın >