​Fikret Orman'dan Arda Turan'ın transferiyle ilgili açıklama

Fikret Orman'dan Arda Turan'ın transferiyle ilgili açıklama

Muhabirlerin transfer sorularını yanıtlayan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Arda Turan hakkında çarpıcı açıklamalara imza attı.

Fikret Orman'dan Arda Turan'ın transferiyle ilgili açıklama

​Fikret Orman'dan Arda Turan'ın transferiyle ilgili açıklama

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Barcelona'da forma giyen Milli futbolcu Arda Turan hakkında önemli açıklamalara imza attı.

Muhabirlerin transferle ilgili sorularını yanıtlayan Fikret Orman, Arda Turan'la ilgili gelen soru üzerine şu sözleri söyledi:

  • "Arda Turan gündemimizde yok. Arda Turan çok üst düzey bir oyuncu. Çok da sevdiğim bir çocuktur. Türk sporunun önemli bir markası. Ancak Beşiktaş'ın o mevkilerde çok oyuncusu var. Rotasyonda zorlanıyoruz diye siz de söylediniz. Arda gündemimizde yok.
  • Vida gelirse bonservissiz gelecek. Vida'nın transferi çok kolaymış gibi ortam yapıldı. Gelirse bonservissiz gelecek, gelmesi de daha muamma. Dünyanın en önemli oyuncularından. Eskiden Şampiyonlar Ligi'nde Türk takımlarının rakipleri son maçta rotasyon yapardı. Şimdi biz yapıyoruz. "

Rıdvan Dilmen flaş Fatih Terim açıklaması:

Rıdvan Dilmen flaş Fatih Terim açıklaması: "Galatasaray'a yakışmadı"

TRT Spor'da yayınlanan "Futbolun Zirvesi" programına konuk olan Rıdvan Dilmen, gündeme dair önemli açıklamalar yaptı. Galatasaray'da yaşanan son gelişmeleri değerlendiren ünlü yorumcu Tudor ve Fatih Terim hakkında çarpıcı sözler söyledi.