Spor ​Fikret Orman'dan Arda Turan'ın transferiyle ilgili açıklama

Fikret Orman'dan Arda Turan'ın transferiyle ilgili açıklama

Muhabirlerin transfer sorularını yanıtlayan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Arda Turan hakkında çarpıcı açıklamalara imza attı.

ANIL KARAKUŞ GZT 1 DAKİKADA OKUNUR
Fikret Orman'dan Arda Turan'ın transferiyle ilgili açıklama Fikret Orman'dan Arda Turan'ın transferiyle ilgili açıklama
​Fikret Orman'dan Arda Turan'ın transferiyle ilgili açıklama

Muhabirlerin transfer sorularını yanıtlayan Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Arda Turan hakkında çarpıcı açıklamalara imza attı.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Barcelona'da forma giyen Milli futbolcu Arda Turan hakkında önemli açıklamalara imza attı.

Muhabirlerin transferle ilgili sorularını yanıtlayan Fikret Orman, Arda Turan'la ilgili gelen soru üzerine şu sözleri söyledi:

  • "Arda Turan gündemimizde yok. Arda Turan çok üst düzey bir oyuncu. Çok da sevdiğim bir çocuktur. Türk sporunun önemli bir markası. Ancak Beşiktaş'ın o mevkilerde çok oyuncusu var. Rotasyonda zorlanıyoruz diye siz de söylediniz. Arda gündemimizde yok.
  • Vida gelirse bonservissiz gelecek. Vida'nın transferi çok kolaymış gibi ortam yapıldı. Gelirse bonservissiz gelecek, gelmesi de daha muamma. Dünyanın en önemli oyuncularından. Eskiden Şampiyonlar Ligi'nde Türk takımlarının rakipleri son maçta rotasyon yapardı. Şimdi biz yapıyoruz. "

ANIL KARAKUŞ GZT Editörü

GZT’de Spor Editörü olan Anıl, aynı zamanda “Bir Masal Diyarı Dünya Kupaları” programının prodüktörü ve editörü. Tarih ve sporun her alanına ilgili olan Anıl Karakuş’a anil.karakus@gzt.com adresinden ulaşabilirsiniz.

YUKARI DÖNÜN

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz