13 Kasım 2019 Çarşamba Tüm Maç Sonuçları

Maç Sonuçları

Ligi seçin Sezon seçin Hafta seçin Durum seçin Tarih seçin İç Saha Dış Saha
  • Kulüpler Arası Hazırlık Maçları
  • Cartagena FC Barcelona

    Cartagena-FC Barcelona Maç Sonuçları

  • Kral Kupası
  • FC Andorra CE Andratx

    FC Andorra-CE Andratx Maç Sonuçları

  • CD Becerril Urraca CF

    CD Becerril-Urraca CF Maç Sonuçları

  • Tolosa CF CD Pontellas

    Tolosa CF-CD Pontellas Maç Sonuçları

  • Melilla CD AD Lobon

    Melilla CD-AD Lobon Maç Sonuçları

  • UD Fraga CD Pena Azagresa

    UD Fraga-CD Pena Azagresa Maç Sonuçları

  • Comillas CF CD Barquereno

    Comillas CF-CD Barquereno Maç Sonuçları

  • Ramon Y Cajal Estrella Grana El Palmar CF

    Ramon Y Cajal-Estrella Grana El Palmar CF Maç Sonuçları

  • CF Intercity UD Gran Tarajal

    CF Intercity-UD Gran Tarajal Maç Sonuçları

  • CD El Alamo CD Pedroneras

    CD El Alamo-CD Pedroneras Maç Sonuçları

  • CA Antoniano Atletico Porcuna CF

    CA Antoniano-Atletico Porcuna CF Maç Sonuçları

  • Futbol Ulusal Ligi
  • FC Spartak-2 Moskova Torpedo Armavir

    FC Spartak-2 Moskova-Torpedo Armavir Maç Sonuçları

  • FC Neftekhimik Nizhnekamsk FC Avangard Kursk

    FC Neftekhimik Nizhnekamsk-FC Avangard Kursk Maç Sonuçları

  • FC Krasnodar-2 FC Yenisey Krasnoyarsk

    FC Krasnodar-2-FC Yenisey Krasnoyarsk Maç Sonuçları

  • FC Khimki FC Rotor

    FC Khimki-FC Rotor Maç Sonuçları

  • T.Telecom Ivanovo FC Tom Tomsk

    T.Telecom Ivanovo-FC Tom Tomsk Maç Sonuçları

  • FC Shinnik Yaroslavl FC Luch Vladivostok

    FC Shinnik Yaroslavl-FC Luch Vladivostok Maç Sonuçları

  • Chayka Peschanokopskoye FK Mordoviya Saransk

    Chayka Peschanokopskoye-FK Mordoviya Saransk Maç Sonuçları

  • FC Fakel Voronezh FC SKA-Khabarovsk

    FC Fakel Voronezh-FC SKA-Khabarovsk Maç Sonuçları

  • Torpedo Moskova FC Nizhny Novgorod

    Torpedo Moskova-FC Nizhny Novgorod Maç Sonuçları

  • FC Chertanovo Moskova FC Baltika Kaliningrad

    FC Chertanovo Moskova-FC Baltika Kaliningrad Maç Sonuçları

  • Brezilya Serie B
  • Oeste SP AC Goianiense GO

    Oeste SP-AC Goianiense GO Maç Sonuçları

  • Vitoria BA Crb Al

    Vitoria BA-Crb Al Maç Sonuçları

  • Brasil De Pelotas RS Coritiba PR

    Brasil De Pelotas RS-Coritiba PR Maç Sonuçları

  • Ponte Preta SP Figueirense SC

    Ponte Preta SP-Figueirense SC Maç Sonuçları

  • Criciuma SC Londrina PR

    Criciuma SC-Londrina PR Maç Sonuçları

  • Parana Clube PR EC Sao Bento

    Parana Clube PR-EC Sao Bento Maç Sonuçları

  • Operario PR CA Bragantino SP

    Operario PR-CA Bragantino SP Maç Sonuçları

  • 1.Lig
  • MC Alger JS Kabylie

    MC Alger-JS Kabylie Maç Sonuçları

  • U19 Hazırlık Maçları
  • Portekiz Almanya

    Portekiz-Almanya Maç Sonuçları

  • Virsliga, Düşme/Yükselme Playoffları
  • FS METTA/LU SK Super Nova

    FS METTA/LU-SK Super Nova Maç Sonuçları

  • İtalya Kupası Seri C, Eleme Turu
  • US Triestina Calcio 1918 Virtus Vecomp Verona

    US Triestina Calcio 1918-Virtus Vecomp Verona Maç Sonuçları

  • Primera Division, Clausura
  • Sportiva Luqueno Club River Plate Asuncion

    Sportiva Luqueno-Club River Plate Asuncion Maç Sonuçları

  • Deportivo Capiata Sol de America

    Deportivo Capiata-Sol de America Maç Sonuçları

  • Futbol Ligi Kupası, Kuzey Grubu B
  • Fleetwood Town Oldham Athletic

    Fleetwood Town-Oldham Athletic Maç Sonuçları

  • Futbol Ligi Kupası, Kuzey Grubu D
  • Shrewsbury Town Macclesfield Town

    Shrewsbury Town-Macclesfield Town Maç Sonuçları

  • Futbol Ligi Kupası, Güney Grubu C
  • Southend United Wimbledon

    Southend United-Wimbledon Maç Sonuçları

  • Futbol Ligi Kupası, Güney Grubu E
  • Exeter City West Ham United U21

    Exeter City-West Ham United U21 Maç Sonuçları

  • Futbol Ligi Kupası, Güney Grubu F
  • Bristol Rovers Swindon Town

    Bristol Rovers-Swindon Town Maç Sonuçları

  • Afrika Uluslar Kupası, Elemeler, A Grubu
  • Namibya Çad

    Namibya-Çad Maç Sonuçları

  • Afrika Uluslar Kupası, Elemeler, B Grubu
  • Malavi Güney Sudan

    Malavi-Güney Sudan Maç Sonuçları

  • Burkina Faso Uganda

    Burkina Faso-Uganda Maç Sonuçları

  • Afrika Uluslar Kupası, Elemeler, C Grubu
  • Sudan Sao Tome ve Principe

    Sudan-Sao Tome ve Principe Maç Sonuçları

  • Afrika Uluslar Kupası, Elemeler, D Grubu
  • Angola Gambiya

    Angola-Gambiya Maç Sonuçları

  • Afrika Uluslar Kupası, Elemeler, E Grubu
  • O. Afrika Cumhuriyeti Burundi

    O. Afrika Cumhuriyeti-Burundi Maç Sonuçları

  • Afrika Uluslar Kupası, Elemeler, F Grubu
  • Kamerun Kape Verde

    Kamerun-Kape Verde Maç Sonuçları

  • Afrika Uluslar Kupası, Elemeler, I Grubu
  • Gine Bissau Swaziland

    Gine Bissau-Swaziland Maç Sonuçları

  • Senegal Kongo

    Senegal-Kongo Maç Sonuçları

  • Afrika Uluslar Kupası, Elemeler, L Grubu
  • Sierra Leone Lesotho

    Sierra Leone-Lesotho Maç Sonuçları

  • Nijerya Benin

    Nijerya-Benin Maç Sonuçları

  • Primera B
  • Melipilla Deportes Copiapo

    Melipilla-Deportes Copiapo Maç Sonuçları

  • San Luis De Quillota Santiago Morning

    San Luis De Quillota-Santiago Morning Maç Sonuçları

  • Bogota Fc Fortaleza Fc

    Bogota Fc-Fortaleza Fc Maç Sonuçları

  • Boyaco Chico Real Cartagena

    Boyaco Chico-Real Cartagena Maç Sonuçları

YUKARI DÖNÜN

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz