İşte yeni Apple Watch ve teknik özellikleri

Dünyanın en değerli şirketi Apple, dün gerçekleştirdiği etkinlikle 3.seri Apple Watch’ı tanıttı.

İşte yeni Apple Watch ve teknik özellikleri

Apple Watch 3

Apple’ın satış rekorları kırarak birçok saat markasıyla rekabet etmeyi başaran akıllı saati Apple Watch yenilendi. Beklenen modeli Apple Watch 3’ü tanıtan Apple, bu modelde ilgi çekici özellikler kullandı. 22 Eylül’de satışa sunulacak akıllı saat ile dinlenirken veya spor yaparken kalp atış hızının grafiğini ayrıntılı bir şekilde görüntüleyebileceksiniz.

Apple iPhone X tanıtıldı: İşte tüm özellikler!

Apple iPhone X tanıtıldı: İşte tüm özellikler!

Apple'ın aylardır beklenen yeni telefonu iPhone X bugün tanıtıldı. İşte tüm detaylar...

Çalışması için bir iPhone’a bağlı olması gerekmeyen ve LTE desteği bulunan cihaz SIM kart takılarak telefonsuz olarak çalışıyor. Yine Apple Watch’u AirPods’la uyumlu bir şekilde telefondan bağımsız olarak kullanmak mümkün. Apple Watch’un içinde yer alan Apple Music ile istenilen müzik LTE desteği sayesinde kolaylıkla dinlenebilecek.

Cihaza tasarım olarak bakacak olursak önceki serilerinden çok fazla bir farkının bulunmadığını hatta tek farkının kırmızı detay olduğu görülüyor. SIM kart ve anten bulunan telefonun kalınlığının değişmemesi ise yine takdiri hak eden bir tasarım başarısı olmuş.

3. seri Apple Watch’un teknik özellikleri:

  • > LTE, Sim kart desteği
    > GPS
    > Su geçirmez
    > %70 daha hızlı çift çekirdekli işlemci
    > watchOS 4

Yenilenen Apple Watch, 399 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak. 15 Eylül’de ön siparişe açılacak ve 22 Eylül’de kullanıcılarla buluşacak.

Apple, iPhone’a gerek duymadan çalışan Apple Watch geliştiriyor

Apple, iPhone’a gerek duymadan çalışan Apple Watch geliştiriyor

Akıllı saatler, birçok kullanıcı tarafından tercih edilen ve ortaya koyduğu sonuçlarla yararlı ve pratik oldukları söylenebilecek cihazlar durumunda. Apple, bu durumun kullanılabilirliğini artırmak için yeni bir projenin üzerinde çalışıyor…

0.