Teknoloji Oyun tutkunlarının beklediği Warface güncellemesi yayınlandı

Oyun tutkunlarının beklediği Warface güncellemesi yayınlandı

Online FPS oyunu Warface'in, beklenen güncellemesi ve yeni oyun modu Battle Royale ile 2018'e girdiği bildirildi.

FERHAT AYDIN İHA 1 DAKİKADA OKUNUR
Oyun tutkunlarının beklediği Warface güncellemesi yayınlandı Oyun tutkunlarının beklediği Warface güncellemesi yayınlandı
Warface

Online FPS oyunu Warface'in, beklenen güncellemesi ve yeni oyun modu Battle Royale ile 2018'e girdiği bildirildi.

Video oyun şirketi Crytek’in Türkçe online FPS oyunu Warface’in, beklenen güncellemesi ve yeni oyun modu Battle Royale ile 2018’e girdiği bildirildi. Şirket, bütün oyuncuları, hazırlanmış olağanüstü grafiklere sahip mekanlarda oyun deneyimi yaşamaya davet etti.

Söz konusu şirketin açıklamasına göre mücadele duygusunu seven tüm oyuncuları buluşturan Warface, yeni oyun modu Battle Royale ile rekabet yaşamayı vaat ediyor. Strateji ve taktiğin yanı sıra bireysel yeteneğin de öne çıktığı modda, oyuncular bir yandan rakiplerini saf dışı bırakırken diğer yandan gittikçe küçülen haritada hayatta kalmaya çalışıyor.

Oyunu internet sitesinden inderebilirsiniz

Açıklama da Warface hakkında şu bilgilere de yer verildi;
"Warface, rekabetçi bir aksiyon FPS oyunudur. Oyunda Piyade, Paramedik, Keskin Nişancı ve Mühendis sınıfları bulunur. Bu sınıflar, ekip çalışmasıyla PvE modlarda kötü Blackwood ordusuna karşı, PvP modlarda ise birbirlerine karşı mücadele ederler. Oyunu warface.com.tr adresinden indirebilirsiniz."

FERHAT AYDIN GZT Editörü

GZT’de teknoloji editörü olarak görev yapıyor. GZT’de her hafta yayınlanan "CEO Hikayeleri" ve "Bin Oyunluk Kaset" programlarını hazırlıyor. Elon Musk denince onun için akan sular durur. Ferhat’a ferhat.aydin@gzt.com adresinden ulaşabilirsiniz.

YUKARI DÖNÜN

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz