1 DAKİKADA OKUNUR
PARS 6x6 İZCİ zırhlı araç ilk kez yurtdışında sergiye çıkıyor!

PARS 6x6 İZCİ zırhlı araç ilk kez yurtdışında sergiye çıkıyor!

PARS 6x6 İZCİ zırhlı araç ilk kez yurtdışında sergiye çıkıyor!
Pars 6x6 İzci, yurtdışında ülkemizi temsil edecek

Pars 6x6 İzci, yurtdışında ülkemizi temsil edecek

Türkiye’nin önde gelen kara aracı üreticileri arasında yer alan FNSS, PARS 6x6 İZCİ ismindeki zırhlı aracını, ilk kez yurtdışında görücüye çıkarma kararı verdi…

Türkiye’nin önde gelen kara aracı üreticileri arasında yer alan FNSS, bu sene 12. kez katılım gösterdiği fuarda, PARS 6x6 İZCİ zırhlı aracını da yurtdışında ilk kez sergileyecek. FNSS, Malezya’nın başkenti KualaLumpur’da yarın başlayacak ve 19 Nisan’a değin sürecek Asya Savunma Hizmetleri Fuarı kapsamında savunma ihracatında Güneydoğu Asya Bölgesi’ndeki liderliğini korumaya gayret gösterecek. FNSS, PARS 6x6 İZCİ zırhlı aracını da ilk kezyurtdışında görücüye çıkarmış olacak.

Hem karada hem de suda gidebiliyor!

FNSS'nin yurt dışında ilk kez sergileyeceği PARS 6x6 İZCİ, adını bir zamanlar Anadolu'da yaşayan sessiz, çevik ve yırtıcı bir leopar türünden alan PARS ailesinin yeni ürünü olarak geliştirildi. Keşif ve iç güvenlik harekatları için özel olarak tasarlanan PARS 6x6 İZCİ, yüksek durumsal farkındalık özelliğiyle kullanıcısına stratejik faydalar sunuyor. İnşa edilen araç, karada ve suda gidebilme özelliğine sahipken bir yandan da 8 km’lik hıza çıkabilme yeteneğine sahip…

NAZİF MENTEŞ Pazartesi 11:49, 16/04/2018 GZT

GZT.com'da Teknoloji Editörü olarak görev yapıyor. Her hafta 1 canlı yayın, 2 de program yapan editör, araştırma ve detaylı analizler konusunda iddialı. Nazif'e "nazif.mentes@gzt.com" adresinden ulaşabilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.