20.356 Takipçi

Sporun en ‘zıpır’ halini sizlerle buluşturuyoruz! Türkiye ve dünyadan tüm spor dallarına ait gelişmeleri kendimize ait bir dille anlatmaya devam ediyoruz. Sporu takip ederken keyif de alacağınıza eminiz.

Abdurrahim Albayrak'tan Pato ve Alan açıklaması

Abdurrahim Albayrak, Dubai'den döndü.
Abdurrahim Albayrak, Dubai'den döndü.

Galatasaray'da transfer çalışmaları için Dubai'ye giden Abdurrahim Albayrak, yaptığı açıklamada Alan Carvalho ve Pato ile görüşmelerinden bilgiler verdi. Albayrak, yakın zamanda birkaç isimle anlaşma sağlanacağını ifade etti.

Galatasaray'da ikinci başkan Abdurrahim Albayrak, kulübün transfer çalışmalarına dair önemli açıklamalarda bulundu.

Birçok futbolcu ile görüştüklerini söyleyen Albayrak,"Alan ile çok önceden anlaştık, kulübü ile anlaştık. Alan'a da kulübüne de teşekkür ediyorum. Bekleyip göreceğiz" ifadelerini kullandı.

"Alan, Galatasaray'a gelmek için elinden gelen her şeyi yapıyor" diyen Abdurrahim Albayrak, hem bu oyuncuya hem de kulübün transfer gündeminde bulunan bir diğer isim olan Pato'ya teşekkür etti.

Albayrak, "Pato ile 1 saat görüştük, hem kulübüne hem de Pato'ya teşekkür ediyorum. Pato ile kulübü arasında bir sorun var, biraz zaman istedi. Her şey güzel gidiyor. Hastam olduğu için Türkiye'ye döndüm. Galatasaray transfer yapacak, yaklaşık 10 tane futbolcu ile konuşuyoruz. Görüştüğümüz isimleri birkaç gün içinde Galatasaray'a kavuşturacağız" dedi.

İlginizi çekebilirGalatasaray'dan transfer bilgilendirmesi

İLGİLİ HABERLER