Adis Jahovic: Her maçtan önce kurban keseceğim

Jahovic bu sezon çıktığı 16 maçta 6 gol kaydetti.
Jahovic bu sezon çıktığı 16 maçta 6 gol kaydetti.

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Atiker Konyaspor'un golcü futbolcusu Adis Jahovic, Kasımpaşa maçından önce kurban kestiğini ve gollerini attığını, bu nedenle ikinci yarıda her maçtan önce kurban keseceğini söyledi.

Jahovic, Atiker Konyaspor'un ikinci yarı hazırlıklarını sürdürdüğü Antalya'da yaptığı açıklamada, Süper Lig'de şanssız bir ilk yarı geçirdiğini belirtti.

Makedon oyuncu, 16. haftadaki Kasımpaşa maçından önce kurban kesmesiyle ilgili, "Kasımpaşa maçından önce kurban keserek yaşamış olduğum şanssızlığı durdurmak istedim ve iki gol attım. Tabii ki sadece şanssızlık için değil, kurban yapılması gereken bir şey. İleriki zamanlarda da kurban keseceğim. Neden olmasın, her maçtan önce kurban keseceğim" ifadelerini kullandı.

"Bazı takımlar ilgilenmiş olabilir"

Golcü oyuncu, "Ara transfer döneminde transfer teklifi aldın mı?" sorusuna, "Bu dönemlerde bu tip transfer konuları yazılıp çizilir. Bazı takımlar da ilgilenmiş olabilir ama şu an yalnızca Konyaspor'u düşünüyorum. Takıma nasıl katkı sağlayacağımı düşünüyorum. Herhangi bir teklif geldiğinde bu menajerimle çözülecek bir şey" cevabını verdi.

"En çok Galatasaray'a karşı zorlandım"

Jahovic, bu sezon en çok zorlandığı maçın ise Galatasaray karşılaşması olduğunu söyledi. Makedon golcü, "Her maç defans oyuncularına karşı oynamak zordur. En zorlarından biri de Galatasaray maçında gerçekleşmişti. O maçta Galatasaray 3 stoperle oynadı, onlara karşı çok zorlandım" ifadelerini kullandı.