20.356 Takipçi

Sporun en ‘zıpır’ halini sizlerle buluşturuyoruz! Türkiye ve dünyadan tüm spor dallarına ait gelişmeleri kendimize ait bir dille anlatmaya devam ediyoruz. Sporu takip ederken keyif de alacağınıza eminiz.

Ahmet Ağaoğlu’ndan bildiri tepkisi

Ahmet Ağaoğlu röportaj vermeden önce gazetecilere poz veriyor.
Ahmet Ağaoğlu röportaj vermeden önce gazetecilere poz veriyor.

Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Kulüpler Birliği'nin geçtiğimiz günlerde yayınladığı bildiriye tepki gösterdi. Ağaoğlu, bildiride kullanılan üslubun kendilerine uygun olmadığını dile getirdi.

İçindekiler

Trabzonspor Kulüp Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Kulüpler Birliği bildirisi hakkında konuştu. TRT Spor’a telefonla bağlanan Trabzonspor Kulüp Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Galatasaray dışında 17 takımın imzaladığı Kulüpler Birliği bildirisi hakkında konuştu.

Bildirinin farklı yayınlandığını açıklayan Ağaoğlu, "Bildirinin yayınlandığı saate kadar bize metin gelmedi. Bu kadar ifadeler yer aldığını bilmiyordum. Bize söylenen ve yayınlanan arasında farklar var. Fikret Orman’la konuştum. Karışıklık olduğunu söyledi. Kulüpler Birliği’nin bildirisinin metninin altında yer alan ifadeleri ağır buldum. Trabzonspor böyle ifadeler kullanmaz. Bildirideki üslup, Trabzonspor’un üslubu değil. Bizim görüşümüze değer verilseydi farklı bir bildiri ortaya çıkar, bu kadar tartışma olmazdı" dedi.

Ahmet Ağaoğlu düzenlenen basın toplantısında değerlendirmelerde bulunuyor.
Ahmet Ağaoğlu düzenlenen basın toplantısında değerlendirmelerde bulunuyor.

Kadro dışı bırakılan Burak Yılmaz’a da değinen Başkan Ağaoğlu, "Burak Yılmaz bizim kontratı devam eden oyuncumuz. Kontratı devam eden oyuncularımızla niye yollarımızı ayırayım. Git mi diyeyim" şeklinde konuştu.

Bu gönderiyi Instagram'da gör

Teknik Direktörümüz Ünal Karaman, Ziraat Türkiye Kupası 5. Tur ilk maçında 2-2’lik beraberlikle sonuçlanan Sivas Belediye Spor karşılaşması sonrası değerlendirmelerde bulundu. Son derece ciddi bir müsabaka olduğunu belirten Ünal Karaman, ‘’İyi bir rakibe karşı oynadık. Dolayısıyla o lig adına da kaliteli işler yapabilecek oyunculara sahip bir rakibe karşı oynadık. Son derece ciddi bir müsabaka oldu, iki takım açısından da. Biz takımın genelinde oynayabilecek bütün oyuncuları görme fırsatı bulduk. Bizim açımızdan da iyi bir hazırlık oldu. O anlamda rakibimize bundan sonraki müsabakalarda başarılar diliyorum. Biz de artık bu maçı bırakıp yarından itibaren lig maçına aynı ciddiyetle hazırlanmaya başlayacağız‘’ dedi.

Trabzonspor (@trabzonspor)'in paylaştığı bir gönderi ()