Ahmet Nur Çebi'den tarihi jest

​Ahmet Nur Çebi'den tarihi jest
​Ahmet Nur Çebi'den tarihi jest

Beşiktaş 2. Başkanı Ahmet Nur Çebi derbi öncesinde Galatasaraylı yöneticilere yaptığı jestle takdir topladı.

Beşiktaş 2. Başkanı Ahmet Nur Çebi, Galatasaraylı yöneticilere kendi locasının kapılarını açtı.

Fanatik'in haberine göre; nefes kesen derbinin perde arkasında unutulmaz bir Fair-Play davranışı vardı. Her fırsatta yaptığı açıklamalarda sporda dostluğun ön plana çıkması gerektiğini ifade eden

Beşiktaş 2. Başkanı Ahmet Nur Çebi örnek gösterilecek bir misafirperverlik yaptı.

Maç öncesi yemek

Siyah-Beyazlı kulüpten öncelikle Galatasaray Yönetimi’ne maç öncesi davet verildi. Davete Fikret Orman ve Dursun Özbek katılmazken yöneticiler; Ahmet Ürkmezgil, Berk Hacıgüzeller, Metin Albayrak, Cihat Kumuşoğlu, Hüzseyin Mican ile Galatasaray cephesinden Nasuhi Sezgin, Eşref Alaçayır, Alper Narman, Ural Aküzüm ve İsmail Sarıkaya katıldılar. Davet sonrası Ahmet Nur Çebi Sarı-Kırmızılı idarecilere locasını açtı. İki takımın önde gelen isimleri dev randevuyu hep birlikte dostça izledi.

İddiaya girdiler

İki takım yöneticileri arasında renkli görüntüler de yaşandı. Çebi maç öncesi Galatasaray Yöneticisi Tarık Taşar ile iddiaya girdi. Taşar maçı 2-0 Galatasaray’ın kazanacağını iddia ederken Çebi Beşiktaş’ın 3-0 kazanacağını söyledi. İddia ise sır gibi saklandı.

Çebi: 7-0 olabilirdi!

Maç sonunda 3-0’lık galibiyeti değerlendiren Ahmet Nur Çebi, “Takımımız çok iyi oynadı. 6-0, 7-0 bitebilecek bir derbiydi. Alınan sonuçtan ve oyundan çok memnunuz” değerlendirmesini yaptı.