SPORUN EN ‘ZIPIR’ HALİNİ SİZLERLE BULUŞTURUYORUZ! TÜRKİYE VE DÜNYADAN TÜM SPOR DALLARINA AİT GELİŞMELERİ KENDİMİZE AİT BİR DİLLE ANLATMAYA DEVAM EDİYORUZ. SPORU TAKİP EDERKEN KEYİF DE ALACAĞINIZA EMİNİZ.

20.356 Takipçi
ZPOR HAKKINDA

Albayrakspor’da yeni başkan: Hamza Albayrak

Albayrak Spor Kulübü Yönetimi, Olağaüstü Seçimli Genel Kurulu toplantısının ardından fotoğraf çektirdi.
Albayrak Spor Kulübü Yönetimi, Olağaüstü Seçimli Genel Kurulu toplantısının ardından fotoğraf çektirdi.

Albayrak Spor Kulübü Olağanüstü Seçimli Genel Kurulu gerçekleştirildi. Geçerli oyların tamamını alarak başkanlığa seçilen Hamza Albayrak, “İmza attığı her işte ahlak ve insanı temel alan bir ailenin ferdi olarak, Albayrak Spor Kulübü’ndeki icraatlarımıza da bu düsturda devam edeceğiz” dedi.

İçindekiler

Albayrak Spor Kulübü’nün Olağaüstü Seçimli Genel Kurulu İstanbul’da Albayrak Holding’de gerçekleştirildi. Seçime tek aday olarak giren Hamza Albayrak, geçerli 61 oyun tamamını alarak yeni başkan seçildi.

Toplantıda, yönetim kurulu raporunun ardından gelir gider raporu ve bilançolar okundu. Bağımsız denetim raporu da delegelere sunuldu. Hesap ve raporlar ile tüzük tadilatı oy birliği ile kabul edildi. Genel kurula Albayrak Holding yönetim kurulu üyeleri Ahmet Albayrak,Bayram Albayrak,Mustafa Albayrak,Faruk Albayrak,Mesut Albayrak,Sinan Albayrak ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Albayrak Spor Kulübü Başkanı Hamza Albayrak.
Albayrak Spor Kulübü Başkanı Hamza Albayrak.

GEÇERLİ OYLARIN TAMAMINI ALDI

Geçerli oyların tamamını almasının ardından alkışlarla kürsüye davet edilen Hamza Albayrak, yaptığı başkanlık konuşmasında Albayrakspor’un vizyonunu yineledi. Başkan Albayrak, “Çok önemli bir seçim sürecini daha kulübümüze ve bizlere yakışır şekilde noktalamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bizi, değerli oylarınızla bu göreve layık gördüğünüz için hepinize teşekkür ediyorum. İnşallah bize duyulan güveni boşa çıkarmayacağız” diye konuştu.

"650 KULÜP ARASINDA BİRİNCİ OLARAK FAİR PLAY ÖDÜLÜ ALDIK"

Albayrak Spor Kulübü olarak topluma faydalı ahlaki birey yetiştirmek için çalışmalarını sürdüreceklerini belirten Hamza Albayrak, “Geçtiğimiz yıl Albayrakspor olarak 650 kulübün U-11’den A Takım’a kadar değerlendirilmeye alındığı fair-play ödülü bize laik görüldü. Biz sağlam sporcudan önce ahlaklı bireyler yetiştiriyor ve bu durumu devam ettirmek istiyoruz. Türk milletine ve Türk sporuna faydalı bireyler yetiştirmek en önemli vizyonumuz olarak devam edecek. İmza attığı her işte istisnasız her zaman ahlakı, değerlerini ve insanı temel alan bir ailenin ferdi olarak, Albayrak Spor Kulübü’ndeki icraatlarımızda da bu düsturla hareket edeceğimi bilmenizi isterim” dedi.

Albayrak Spor Kulübü Yönetimi.n
Albayrak Spor Kulübü Yönetimi.n
 • Yönetim Kurulu Üyeleri
 • Sinan Albayrak
 • Selim Çakır
 • Yusuf Coşkuner
 • Furkan Coşkuner
 • Mehmet Günaydın
 • Alper Tunga Albayrak
 • Denetim Kurulu Üyeleri
 • Faruk Albayrak
 • Hayrettin Köktaş
 • Celil Coşkuner